Survivor 2016 Ne Zaman Bitecek?

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Survivor 2016 Ne Zaman Bitecek?

  [​IMG]

  Son zamanlarda televizyon hayatımızın tam da ortasına denk gelen bir sistem. Bu bakımdan her insanın evinde kimi zaman bir kimi zamanda birden fazla televizyon bulunmakta. Her ne kadar çok fazla yararlı olmasa bile, kimi zaman bir ses olduğunu kabul etmekte fayda görüyorum.

  Son zamanların da en çok çıkış yapan ismi Acun Ilıcalı. TV8 ‘inde sahibi olan Acun, televizyon dünyasına ses getiren birçok programı bizim ekranlarımıza da taşımış bulunuyor. Bu sayede de bizlerde bir iki güzel yarışmayı, diğer saçma programlara tercih ediyoruz. Yaklaşık olarak 10-11 senedir ekranlarda olan bir programdan bahsedeceğiz sizlere. Ki büyük bir ihtimalle herkes müptelası olmuştur ve ekranların balından ayrılmamıştır. Survivor, bahsettiğimiz bu programın adı. Uzun senelerden beri, herkesi ekranlara kilitleyen bu program hala daha ilk gün ki heyecanı ile birlikte izleniyor. Bu sayede bahsettiğimiz gibi de insanlar kendilerine bir uğraş ediniyor.

  Biraz bu programın formatından bahsetmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Program tamamen güce ve dayanıklılığa hitap ediyor. İki grubun yer aldığı -ki bu sezon ünlüler, gönüllüler- iki farklı adada hayatta kalma mücadelesi gösteriyorlar. Belli yarışmalar kapsamında yemek ve haftada bir kez de eleme oyunları oluyor. Gayet zor olan bu oyunlarda ilerlemek elbette epeyce zor.

  Survivor 2016 Ne Zaman Bitecek?
  Resmen kış-ilkbahar aylarının vazgeçilmez bir programı. Bu sayede bizlerde insanların davranışlarını seçebiliyor ve kimi zaman da sorgulama gereksinimi buluyoruz kendimizde. Peki bu program ne zaman bitecek? Ne zaman sona erecek?Bunun hakkında da ufak bir tüyo vermekte fayda olduğunu görüyorum açıkçası. 7 Şubat 2016 Pazar günü başladı ve bildiğimiz ünlü isimler yer aldı programda. Yılmaz Morgül, Tuğba Özay ve Yunus Günçe bunlardan bir kaçı diyebiliriz. Aslına bakarsanız gönüllüler grubundan da tanıdık birçok isim vardı. Semih Öztürk ve Nihal Candan.

  Zorlu etapların yer aldığı Survivor 2016 daha erken başladı diğer sezonlara göre, bu sezon biraz daha geç biteceğini öğrendik. Temmuz ayında bitecek olan Survivor bu sene biraz daha zorlu ve çekişmeli olması adına böyle bir tarih belirlemiş. Bu bakımdan birkaç ay daha bizimle beraber.
   
Yükleniyor...