Tarkan 2010 Eurovision Şarkı Yarışmasında

'Medya Bölümü' forumunda YAREN tarafından 19 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

 1. TRT yetkilileri 2010 yılında Norveç'te yapılacak olan şarkı yarışmasında ülkemizi Tarkan'ın temsil etmesi yönündeki öneriyi kararlaştırdı.
  [​IMG]
  Geçtiğimiz yıl Hadise'nin Düm Tek Tek adlı şarkısı ile 4. olduğu Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi bu yıl Tarkan temsil edecek. 2010 Eurovision Şarkı Yarışması için geçtiğimiz perşembe günü TRT yetkilileri ile prensipte anlaştığı belirtilen Tarkan, Eurovision'un yanı sıra TRT ile sıkı bir iş alışverişe girdi.

  Resmi Duyuru Haftaya
  Norveç'te 2010 Mayıs ayında yapıyacak olan Eurovision yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Tarkan, TRT ile önümüzdeki hafta el sıkışarak anlaşmalarını resmi olarak duyuracakları bildirildi. Tarkan ile TRT yetkilileri arasında ayrıca Eurovision dışında, TRT'nin önümüzdeki günlerde açmayı planladığı müzik kanalı için de program anlaşması sağlandı. Tarkan'ın ortak olduğu Hitt Prodüksiyon'un, TRT müzik kanalı için iki-üç program hazırlayacağı belirtildi.

  En İyi Beş Derece
  Eurovision Şarkı Yarışması'na ilk kez 1975 yılında katılan Türkiye 1996 yılında Şebnem Paker ve Grup Etnik ile üçüncü, 2003 yılında Sertab Erener ile birinci, 2004 yılında Athena ile dördüncü, 2007'de Kenan Doğulu ile dördüncü ve 2008'de Mor ve Ötesi ile yedinci oldu.

   
 2. Cevap: Tarkan 2010 Eurovision Şarkı Yarışmasında

  Tarkan'a güvenim sonsuz :) fakat şarkıyı düzeltme aşamasında Hadise Gibi olmasında :f84:
   
 3. Cevap: Tarkan 2010 Eurovision Şarkı Yarışmasında

  Tarkan'ın yurt dışına açılmış olması ve bunu yıllardır sürdürüyor olması büyük bir avantaj.
   
 4. Cevap: Tarkan 2010 Eurovision Şarkı Yarışmasında

  inşallah 1. olur nediyeliim
   
 5. Cevap: Tarkan 2010 Eurovision Şarkı Yarışmasında

  Tarkan Harika Bi Sanatçı Başarılı Olucaktır eminim
   
Yükleniyor...