Tarkan'ın Satılık Ceketi

'Medya Bölümü' forumunda Blue tarafından 25 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Tarkan'ın Satılık Ceketi,Tarkan Ceketi satılık,Tarkan Ceketini satışa çıkardı

  [​IMG]

  Almanya’da Eylül 2009’da Dagmar ve Karlheinz Kögel tarafından kurulan United Charity Vakfı, dünya çapındaki ünlülerle işbirliği yapıp
  yardıma muhtaç çocuklar için çalışıyor. Aralarında da Bill Clinton’un da olduğu isimlerden destek gören vakıf, bu kez Tarkan’ın deri ceketi aracılığıyla bağış topluyor. United Charity - Auktionen für Kinder in Not sitesinde açılan açık artırmada Tarkan’ın 2010 Avrupa Kültür Başkenti Etkinlikleri’nin açılışında giydiği ceketine 7 bin Euro değer biçildi.

  Şımarık’, yabancıların deyimiyle ‘Kiss Kiss’ şarkısıyla adını dünyaya duyuran megastar Tarkan, şu sıralar Avrupa turnesinde. En önemli ayaklarından biri de 29 Nisan’daki Frankfurt konseri. Çünkü United Charity aracılığıyla şanslı bir kişi hem onun deri ceketine sahip olacak, hem de kendisiyle tanışma fırsatını yakalayacak. Tarkan’ın İstanbul’un 2010 Avrupa Kültür Başkenti kutlamalarında giydiği, üzeri değerli taşlarla dolu, tam 20 kilo ağırlığındaki ceket 26 Nisan’a kadar United Charity - Auktionen für Kinder in Not sitesinde devam edecek açık artırmada yeni sahibini bekliyor olacak.

  Hürriyet
   
Yükleniyor...