Tasarım Harikası Sandalye ve Koltuk Modelleri

'Ev ve Dekorasyon' forumunda IŞIL tarafından 7 Eki 2009 tarihinde açılan konu

 1. Yaşadığımız her alanda koltuk ve sandalyelere ihtiyacımız var. Kullanmaktan asla vazgeçemeyeceğimiz bu eşyalar biraz sıra dışı ve eğlenceli olsa fenamı olur. Ev ve bahçe dekorasyonlarında görmek istediğimiz farklılıkları sandalyelerde de görebiliriz. İlginç tasarım sandalyeler yaşadığınız mekânlara fark katacak. Bu sayfadaki tasarım harikası sandalye ve koltuklarla dekorasyon konusunda ilginç fikirler edinin.

  Vagon Tipi Koltuk Modeli
  Bu tasarım bir tren kompartımanından esinlenilerek yapılmış. Vagon tipi koltuklar, karşılıklı oturulabilen iki koltuk ve bir masadan oluşuyor. Üstünün kapalı olması ve yerden yüksekliği kendinizi bir tren vagonunda hissettirecek.

  [​IMG]

  Bal Kabağı Sallanan Koltuk

  Bal kabağı sallanan koltuk, özellikle bahçe dekorasyonları için fark yaratan bir tasarım olabilir. Cadılar bayramını bahçenize taşıyabilirsiniz. Eminim çocuklar bu koltuktan inmek istemeyecektir. Bal kabağı şeklinde ki sallanan koltukla keyifle zaman geçirebilirsiniz.

  [​IMG]

  4U Dört Taraflı Koltuk

  Bu tasarımın adı 4U Dört taraflı koltuk. Bu ilgin koltuk özel bir firma için tasarlanmış. 4U kullanışlı ve farklı bir tasarıma sahip. Özellikle geniş evler, teraslar, bankalar, ofisler ve alışveriş merkezlerinde çok şık durabilir

  [​IMG]

  Bilgisayar Sandalyesi

  Elektronik cihazların başında oturarak çalışan insanlar ya da bilgisayarla meşgul olmayı çok seven insanlar için bu sandalye çok ideal bir tasarım. Bu bilgisayar sandalyesi ile çok sık duyulan bel ve sırt ağrısı şikâyetleriniz son bulabilir. Koltuğunuz ne kadar rahat olsa da yinede bilgisayar başında bir hayat geçirmeyin.

  [​IMG]

  Pişmaniye Koltuklar

  İzmit’in ünlü pişmaniyelerini anımsatan bu koltuk, aslında kürklerle kaplanmış bir kanepe. Bir İtalyan mobilya firması için tasarlanan koltuk son derece rahat ve eğlenceli. Bu şeker gibi tasarım istediğiniz renklerde olabilir hatta rengârenk bile olabilir

  [​IMG]
   
 2. Cevap: Tasarım Harikası Sandalye ve Koltuk Modelleri

  Güzel tasarımlar eline sağlık.. .
   
 3. Cevap: Tasarım Harikası Sandalye ve Koltuk Modelleri

  acaba bunları kullanan varmıdır yani satın alıpta
   
Yükleniyor...