Tatlıses İfade Veriyor

'Haberler' forumunda masum güzel tarafından 14 May 2010 tarihinde açılan konu

  1. İbrahim Tatlıses, Kendisinden 40 Bin Lira Aldığını İddia Ettiği Mehmet Ali İşyar Hakkında Açılan Davaya Katıldı. İbrahim Tatlıses, İstinye'de kiralamak istediği arazinin sahiplerini ikna edebileceğini söyleyerek, kendisinden 40 bin lira aldığını iddia ettiği Mehmet Ali İşyar hakkında açılan davaya katıldı.

    Tatlıses, ayrıca hisse sahiplerinin imzalarını taklit ederek araziyi verdiklerini öne sürdüğü Mehmet Ali İşyar'ın yargılandığı davada il kez ifade verdi.

    Sarıyer Adliyesi'ndeki davaya İbrkahim Tatlıses bugün avukatıyla geldi. 1'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde ifade veren İbrahim Tatlıses, çıkışta basın mensuplarının sorularını cevapladı. İbrahim Tatlıses, "Hep şikayet ediliyorum. İlk defa alacaklı olarak adliyeye geldim. İstinye'de bir arazi vardı. Birisi 'Bu arazi benim' dedi. Biz de para vermiştik. Sonra 'Hisseleri olanlar var' dedi. Sonra hisse sahiplerinden imza istedim. Kendisi imzalamış gelmiş. Biz de paramızı istedik. Parayı da ödeyemedi. Dava açtık. Ödeyemediği için de birkaç ay yattı. Beni de dolandırdı. 40 bin lira benim için çok büyük para değil. İşi katakulliye getirirsen peşini de bırakmam. Onun için geldik. Şikayetçi olduğumuzu tekrar ibraz ettik" dedi.
     
Yükleniyor...