Telefonsuz adsl geliyor

'Teknoloji' forumunda DiScOvErEr tarafından 2 Ara 2008 tarihinde açılan konu

 1. ADSL abonesi olmak için telefon hattı alma zorunluluğu kaldırılıyor

  İSTANBUL - Türk Telekom İcra Kurulu Başkanı (CEO) Paul Doany, abonelerinden gelen şikayetleri dikkate aldıklarını ve yakın bir tarihte yalnızca ADSL hizmeti almak isteyen kullanıcılardan sabit telefon hattı yükünün kaldırılacağını açıkladı.

  ADSL abonesi olmak için öncelikle telefon hattına sahip olma koşulunun kaldırılması için çalışmalara başladıklarını belirten Paul Doany, “Çıplak ADSL” projesi üzerinde çalıştıklarını söyledi. İnternet hizmeti üzerindeki vergilerin indirilmesiyle birlikte alternatif ISP’lere (Internet Service Provider / Internet Servis Sağlayıcısı) yönelik fiyat avantajları sunacaklarını söyleyen Doany, bunun için fiyatların belirlenmesini beklediklerini ifade etti.

  Doany, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) fiyatların belirlenmesi üzerinde çalıştığını, önümüzdeki yıl içinde “Çıplak ADSL” uygulaması üzerinde konuşmaya başlayacaklarını söyledi. Fiziksel hat maliyetinin çıkarılması gerektiğini ifade eden Doany, BTK’nın belirleyeceği fiyat belli olduktan sonra hizmetin ücretlendirmesini yapacaklarını belirtti.

  Doany ayrıca, sabit telefonda hatlarında rekabet piyasasının UMTH (Uzak Mesafe Telefon Hizmeti) lisansları ile çoktan başlamış olduğunu, ödemede güçlük çeken 1.5 milyon civarındaki abone için özel tarifeler sunacaklarının da haberini verdi.
   
 2. E cok iyi imis Cep telefonlari cikti cikali ev telefonlari gereksiz kaldi zatenn tskler bilgilendirme icin
   
 3. iyi olur aslında interneti olan abonelere ev telefonlarını ucretsiz ypsan daha iyi olacak avrupadaki gibi
   
 4. :f63::f40:
   
 5. Yaww telefonda internette beleşş olsun.. Allaa allaaa...
   

 6. vallah mettin kardeş yakında o da çıkacak. sanki ki çıkmış gibime geliyor:f196:
   
 7. YAA internet beles olsun neydi o hastaligin adi hikikomorimi olalim :))))))))))):))))))))))):)))))))))))))))))
   
Yükleniyor...