Temel Ve Karınca Fıkrası

'Eğlence' forumunda By RiZeLi tarafından 29 Tem 2010 tarihinde açılan konu

1. Birgün Temel Asker ve Savaştan Çıkmış.Birliğine Geldi ve Yatagına Yatmak İçin Giyinmeye Başladı.O Sırada Düşman Birliklerin ASkerleri de Çok Yorulmuşlar Onlarda Temelin Koğuşuna Girdiler.Ordaki Yataklara Yattılar..Gece Oldu.Bu Karargahıda Böcekler Basmış.Gece Düşman Birliklerden Olan Fransızı Gece Arılar Basıyor Ve Güzel bir Yiyorlar Onu..Düşman Birliklerden Olan İngilizide Akşam Akrepler İşgal Ediyor ve Bir Güzel Şişiriyolar onu..Düşman Birliklerinden Olan Almanıda Sinekler Bir Güzel Yiyor..Ve Bizim Temelide Akşam Karıncalar Basıyor..

Sabah Kalktıklarında Temel Fransıza Sorar:Uşagum Nasil Uyudun??

Fransız:"Ya Hiç Sorma Arılar Delik Deşik Etti Beni.."Temel İngilize Sorar:peki Uşagum Sen Nasil Uyudun?

İngilizde:"Ya Ben Gidiyorum Akrepler Burayı Sarmış Akşam Akreplerle Savaşıyordum" Demiş. Temel Sormuş Almana:Sen Nasil Uyudun Uşağum.

Almanda:"Beni Sivrisinekler Yediler Demiş Kolonyası Olan Varmı."Demiş.

Fransız,Alman Ve İngiliz Sormuş Temel'e "Peki Sen Nasıl Uyudun?"

Temel'de Bir Rizeli Gibi Uyanık Bir Şekilde "Akşam Benide Karıncalar Sardı" Demiş.

Diğer Düşmanlar "Eee Sonra Ne Oldu"

Temel'de "Bir Karıncayı Öldürdüm..Diğerleride Onun Cenazesine Gittiler."Demiş:f30::f30:

Made In Rizeli
    Made In Forumdas.net

2. Cevap: Temel Ve Karınca Fıkrası

det ben biliodum bu fıkrayı ay koptum:))) tskler

3. Cevap: Temel Ve Karınca Fıkrası

üle ne cüzel eline sağluk uşağom:f118::f30:

4. Cevap: Temel Ve Karınca Fıkrası

Necip Fazıl Kısaküreğin Bir Cümlesi Vardır."Rizeli Demek Kafii"Diye Her Zaman Hatırlatırım:)))

5. Cevap: Temel Ve Karınca Fıkrası

bn bu fıkarayı biliorum koptu mgülmekten

Yükleniyor...