Terazi Burcu Kasım 2012 Yorumları

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 27 Eki 2012 tarihinde açılan konu

 1. Terazi Burcu Kasım 2012 Falı  Terazi Burcu Kasım 2012 Yorumu

  Terazi Burcu Kasım Ayı için yorumlar şöyle Terazi burcu 28 Kasım'da 9. Evinizde gerçekleşecek olan Ay tutulması, size ilginç teklifler getirecek. Bu etkiyle içinde bulunacağınız ruh durumu, şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir.

  Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde listelemeniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dosduk kuracaksınız. Önemli olan sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu konularda göstereceğiniz azim ve yaratıcılık.

  Aşk ve sosyal yaşantınızda bazı şeylerin farkına vararak ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kuracaksınız. Bu dönem ilişkilerinizde her zamankinden daha cesur olurken, risklere karşı da tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Size korkutucu gelebilir fakat bu durum dinginlik ve güzellik kazandıracak. Karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bu aşklarda cinsel duygular etken olabilir.

  Eski sevgililerle sosyal bir aktivitede karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz.6 Kasım'da geri giden Merkür ve tutulmalar yüzünden gerilimli bir ay yaşayabilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Küçük sakarlıklar söz konusu olabilir.

  Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli olmalısınız. Kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga ve dansla ilgilenmelisiniz. Kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Ani değişim ve gelişimler yüzünden alışkanlıklarınız değişebilir.
   
Yükleniyor...