Terazi Burcu Özellikleri 2012

'Kadınca' forumunda HazaN tarafından 5 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Terazi Burcu Özellikleri
  Terazi Burcunun özellikleri nelerdir

  ONU GELMEYEN DENGE HESABI: Siyasi, ekonomik, ailevi, toplumsal tüm dengeleri hesaplama, bu nedenle kararsız kalmakta kararlı olma, mecbur kalmadıkça harekete geçmeme.

  DİPLOMASİ: Güzel, mantıklı ve ikna edici konuşma, ağzı laf yapma, hem kırma hem gönül alma.

  İŞBİRLİĞİ: Ortak girişimde bulunmayı sevme, insanları bir araya getirmeyi ve bir arada tutmayı becerme, ticari ve zihinsel alışveriş.

  MÜKEMMELİYETÇİLİK: Aşırı titizlik, zor beğenme, kaliteli olma ve kaliteleştirme, yetinmezlik, yapılan her işte ve harekette
  hata bulmaya çalışma, çevresinden kusursuz iş bekleme ve bu nedenle acı çekme.

  AYKIRI HUYLARIN BİRLİKTELİĞİ: İyi ve kötü huyların birlikte bulunması, kötü bir söz veya beğenmediği bir kişinin varlığı halinde güzel huylu kişiliğinin tam tersi kişiliğe bürünmesi, karmaşa ve çelişki dolu yapı, çift kişilik.

  ZEVKLİLİK: Güzellik ve lüks tutkusu, giyimde özentiye varan özen, sanata ve zevke düşkünlük, orijinalite, zarafet, nezaket, kibarlık.

  ADALET TUTKUSU: Adalet, barış ve düzen tutkusu, haklıdan ve adaletten yana olma.

  DIŞSAL ALGILAMA: Olayların dış görünümünü algılama, meselenin derinliğine inememe, insanları tanıma konusunda yanılma ve bu yüzden acı çekme.

  KARŞILIKLILIK: Yaptığı iyiliğin karşılığını bekleme, birşey isteyebilmek içinde iyilik yapma, vefalılık.

  ROMANTİZM: Duygusallık, olaylara duygularıyla yaklaşma, insanları siyah yahut beyaz olarak görme, farklılıkların birleşmesini kabul etmekte zorlanma.
   
Yükleniyor...