TFF De 150 Kişi İşten Çıkartılıyor

'Haberler' forumunda Sitem tarafından 30 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  TFF'de Büyük temizlik
  TFF 150 kişinin işine son verme haberleri
  Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, federasyon bünyesindeki çeşitli birimlerde çalışan 150 kişinin işine son verme kararı aldı.Göreve gelir gelmez, 'Futbolda Şike Skandalı'yla karşı karşıya kalan Türkiye Futbol Federasyonu kendi bünyesinde de temizlik yapmakiçin düğmeye basıyor.

  OPERASYON AĞUSTOS'TA BAŞLAYACAK
  Aydınlar'ın futbolda olduğu kadar federasyon bünyesinde de temizliğe gitmeye kararlı olduğu ve operasyonun Ağustos ayında başlayacağı kaydedildi. Aydınlar'ın şike soruşturmasında adı geçenler başta olmak üzere danışman kadrosunda yer alan kimi isimleri göndererek MHK, Temsilciler, Tahkim, Disiplin Kurulları'nda görev alan personelde de azaltmaya gitmeyi kafasına koyduğu sızan haberlerden. Bir aydır yapılan çalışmalar sonunda, özellikle Mahmut Özgener döneminde fazla eleman alındığı ve astronomik ücretler ödendiği saptandı. Personel araçları da azaltılacak.

  BİR AYDAN BERİ ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
  Görevden alınması beklenen isimlerin başında Mümtaz Karakaya geliyor. Karakaya'nın yanı sıra danışman Seyit Kalender, menajerlik sınavında soruların sızdırılması olayına adı karışan Haldun Şenman'ın babası, Genel Sekreter Vekili Gıyasettin Şenman ve danışman Kemal Ulusu da futbol federasyonuyla ilişiği kesilecek 150 kişi arasında yer alıyor.


  alıntı :sabah
   
Yükleniyor...