The Cape Dizisi 2011

'Popüler Diziler' forumunda Ezlem tarafından 18 Kas 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2011 The Cape Dizisi
  The Cape 1. sezon
  The Cape dizi tanıtımı
  The Cape dizisinin konusu
  The Cape dizi oyuncuları

  [​IMG]

  NBC sezonun ikinci yarısında The Cape süper kahramanını ekranlara getirecek.

  Suç oranının ve yozlaşmanın giderek arttığı bir şehirde, geriye kalan son dürüst polislerinden biri olan Vince Faraday, kurulan bir komplo sonrası suçlu konumuna düşer ve yaşanan kovalamaca büyük bir patlama ile son bulur. Herkes onu öldü zannederken o patlamadan kurtulmuştur ve adını temize çıkarmak için geri dönecektir.
  Oyuncular

  Başrol de ER'dan 'Dr. Simon Brenner' tanınan David Lyons oynayacak. Bu dizinin onun için en büyük çıkışı olacağı söyleniyor.


  Firefly ile ekranlarda ün kazanan Summer Glau en son Terminator: The Sarah Connor Chronicles ve Dollhouse'da görülmüştü. Şimdi onu tekrar ekranlarda görmek, izleyicileri sevindirecek gibi duruyor.


  Diğer önemli oyuncu ise, Vinnie Jones. Yeşil sahaları bıraktıktan sonra kameralarla hızla uyum sağlayan ve sayısız film/dizi ile karşımıza çıkan Jones, günümüzün en önemli sert adam karakterlerinden biri olarak biliniyor.

  24, The Tudors ve en son True Blood dizilerinden tanıdığımız James Frain de dizinin kadrosunda yer alıyor.


  Diğer dikkat çeken isimler ise, The Cape'i yaralı halde bulduktan sonra ona akıl hocalığı yapacak olan Keith David, en az dizide 5 bölüm kalacak olan Izabella Miko ve de Mena Suvari olarak biliniyor.

  Dizi 9 Ocak 2011 günü 2 saatlik bir bölümle seyircisiyle buluşacak.

  alıntı​
   
Yükleniyor...