Titanik 2. kez batacak !

'Haberler' forumunda Büsra tarafından 3 Şub 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dünyanın en çok kazanan filmi Titanik'in tahtı sallantıda. Avatar, '2 milyon dolar 1 sent' daha gişe yaparsa 'Titanik' batacak. 2 filme de imza atan James Cameron kendi rekorunu kıracak

  Uluslararası bilet satışlarında 'Titanik'i geçen 'Avatar'ın önümüzdeki günlerde 'Titanik'i batırarak dünya genelinde şimdiye kadar en çok kazanan film olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

  Box Office'in tahminlerine göre, sinemalarda 6 hafta aralıksız birinci olan film geçen haftayı da 36 milyon dolar hasılatla kapattı. ABD'de toplamda 552,8 milyon dolar hasılata ulaşan film, dünya genelinde 1,843 milyar dolar hasılat yapan Titanik'in ardından 1,841 milyar dolar gelir elde etti. Uluslararası bilet satışlarında 1,29 milyar dolarla 'Titanik'in rekoru olan 1,24 milyar doları geçen 'Avatar', 'batmaz denilen dev gemiye' ilk darbeyi vurmuş oldu. 'Avatar'ın, birkaç gün içinde, aralarında yalnızca 2 milyon dolar fark kalan 'Titanik'i 'batırarak' şimdiye kadar en çok kazanan film unvanını alması bekleniyor. Altın Küre'de 'En İyi Film' ve 'En İyi Yönetmen' ödüllerini alan 'Avatar'ın, 2 Şubat'ta açıklanacak Oscar adaylarında 'En İyi Film' dalında gösterilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Her iki filmin yönetmeni de olan James Cameron kendi rekorunu kırmanın peşinde...

  Dağa taşa AVATAR
  ÇİN'İN Hunan eyaletinde bir dağa 'Avatar' adı verildi. Filmin ulaştığı şöhreti nakde çevirmek isteyen eyalet yönetimi, 'Güneyin Gökyüzü Sütunu' adlı dağın adının 'Avatar Hallelujah Dağı' olarak değiştirildiğini duyurdu. Eyaletin resmi internet sitesinde şöye denildi: 'Avatar' filminde uçan Hallelujah Dağları'nın ilham kaynağı 'Güneyin Gökyüzü Sütunları'. Pandora uzak, ancak Cangciacie yakın. Avatar'daki Hallelujah Dağları'nı görmeye ve gerçek Pandora'yı keşfetmeye hoş geldiniz.

  'Aktör'lerden ödül çıkmadı
  BEYAZPERDE Aktörleri Derneği Ödülleri, ABD'nin Los Angeles kentinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Jeff Bridges, 'Crazy Heart' filmindeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu' ödülüne layık görüldü. 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü ise 'The Blind Side' filmiyle Sandra Bullock'a gitti. Quentin Tarantino'nun 'Inglourious Basterds' 'En İyi Film' seçilirken, Altın Küre'de iki ödül alan 'Avatar' Los Angeles'tan eli boş döndü.
   
 2. Cevap: Titanik 2. kez batacak !

  bilgiler icin tesekürler büsra
   
Yükleniyor...