Tomris Oğuzalp öldü mü

'Biyografi' forumunda ZeuS tarafından 19 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. Sanatçı Tomris Oğuzalp öldü mü

  Bakırköy'de bulunan evinde yalnız yaşayan Tomris Oğuzalp'in komşularından başka kimsesi yok. Tomris Oğuzalp'in içinde bulunduğu zor durumu ilk olarak Tiyatro Eleştirmenleri Birliği'nin Türkiye Merkezi Başkanı Üstün Akmen dile getirdi. Sanatçı tek göz evinde yardıma muhtaç olarak hayatını sürdürüyor.Tomris Oğuzalp'in yaşlılık nedeniyle fiziksel açıdan tek başına yaşamını sürdürecek durumda olmadığı bildirildi. Yaklaşık bir hafta önce durumu daha da kötüleşen sanatçıya komşusu Handan Hanım bakıyor.

  Hastalık ve yaşlılıktan kaynaklı sorunlarla mücadele eden tiyatro sanatçısı Tomris Oğuzalp'in komşusu,Tomris Oğuzalp'in Bakırköy'e Nisan ayında taşındığında sağlıklı olduğunu belirterek, Birlikte kahve içerdik, hızlı bir şekilde kötüleşti dedi.
  76 yaşındaki Tomris Oğuzalp'le yaklaşık bir haftadır üvey annesinin akrabalarının tuttuğu bir hasta bakıcının ilgilendiğini ve sanatçının sağlık durumunda bir değişiklik olmadığını sözlerine ekledi.

  Evrensel Gazetesi bugünkü köşesinde tiyatro, sinema, televizyon dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Tomris Oğuzalp (1932) in hasta ve Bakırköydeki kiralık tek gözlü evinde bakıma muhtaç yatmakta olduğunu duyurdu.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Ara 2012
Yükleniyor...
Benzer Konular - Tomris Oğuzalp öldü
 1. ZeuS
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,043
 2. ZeuS
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  3,749
 3. Sitem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,652
 4. Wish
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  754