Tozlu Yollar Dizisi Nerede Çekiliyor

'Popüler Diziler' forumunda EyLüL tarafından 14 Eki 2012 tarihinde açılan konu 1. Tozlu Yollar Dizisi Çekimleri Nerede Yapılıyor

  1940 Lı yıllarda yaşanan bir intikam öyküsünü anlatan ve yakında ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Tozlu yollar dizisinin çekim yeri hakkında henüz hiç bir bilgi yok..

  Burcu Kara ve Nihat Altınkayanın yanı sıra Seda Akman, Selda Alkor, Pamir Pekin, Yücel Erten, Sinan Taymin Albayrak da dizinin kadrosunda yer alıyor.

  Konusu ise şöyle;

  İki büyük ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide, yetimhanede büyüyen Fikret ayrı kaldığı abisinin intikamını almak için Trakyalı ünlü yağ fabrikasının sahibi olan Hünkar Gündoğanın ilk eşinden olan Ferideye yakınlaşır, ancak intikam duygusuna aşk ateşinin gölgesi düşer. Bir aşk çocuğu olan Feride; doğayı, çiftlik hayatını ve ailesini çok sever. İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Akademisini bitirmiştir. Onun güzelliği ve masumiyeti Fikretin kötü duygularını tepe taklak eder. Fikret şeytan olduğuna ve abisinin hayatını mahvettiğine inandığı Ferideye karşı dayanılmaz bir aşk beslemeye başlar.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 16 Oca 2013
Yükleniyor...