Tüm Sosyal Ağları Tek Yerden Yönetin

'Teknoloji' forumunda Pardus tarafından 31 Eki 2010 tarihinde açılan konu

 1. Tüm Sosyal Ağları Bir Noktadan Yönetin

  Messenger FX programıyla adlarını duyuran Türk programcılar şimdi yeni bir projeyle Windows Live Messenger'ın sosyal ağ özelliklerini artırmayı hedefliyor. İşte LiveGo...
  Windows Live Messenger yeni kazandığı özelliklerle birlikte Facebook gibi önemli sosyal ağlarla büyük bir iş birliği içine girdi. Ancak bazı kullanıcılar için bu iş birliği bile yeterli değil.

  Mod ve program yapımcılar MSN'in altyapısını geliştirip kullanıcılara daha hitap eden şekilde tekrar düzenliyor. 2005 yılı gibi piyasaya sürülen ve Türk yapımcıların elinden çıkma Messenger FX adlı program yayınlandığı dönem kullanıcıların büyük ilgisini çekmişti.

  Hepsini Yöneten Tek Bir Program

  Zaman içerisinde Microsoft bu tarz üçüncü parti programların faydalı özelliklerini WLM'ye dahil etti. Şimdi ise internet kulalnıcılarının yeni ihtiyaçları tüm sosyal ağlarını tek bir noktada toplayabilecekleri özel programlar.

  Messenger FX yazılımcılar LiveGo adlı bir proje üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Bu yeni ortamda, tüm sosyal ağlar ve ünlü mail adreslerine tek bir program üzerinden ulaşmak mümkün olacak.

  Facebook, Twitter, Gmail, Yahoo, Hotmail, AOM gibi popüler platformları birleştiren programla buradaki arkadaş listelerine tek bir noktadan ulaşmak mümkün olacak.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ağu 2014