Tuncay gelirse, Carlos gidecek

'Spor Gündemi' forumunda PaTR10kan tarafından 13 Ağu 2009 tarihinde açılan konu


 1. Ağustos ayı sonunda bitecek transfer dönemi öncesi Fenerbahçe'de bir çok iddia dillerde dolaşıyor. Bunların en ilginci ise Roberto Carlos ile ilgili. Sabah gazetesinin 13 Ağustos 2009 günkü baskısında yer alan haberin devamı şu şekilde;

  Sezon başı evlenen yıldız futbolcunun, yönetime başvurarak, "Eşimle de bu konuyu konuştum. Brezilya'ya dönmeyi düşünüyoruz ama sizleri zor durumda bırakmak istemiyorum. Eğer uygun bir kadro oluşursa ve bana izin verirseniz zorluk çıkarmadan ayrılabilirim" dediği iddia edildi. Bu teklif karşısında oldukça şaşıran yöneticilerin ise, "Tuncay'ın dönme durumu var. Bu olursa Santos'u sol bekte, Tuncay'ı önünde düşünebiliriz. Bu durumda sana da yardımcı oluruz" yanıtını verdiği ifade ediliyor.

  MAHMUT USLU İNGİLTERE'DE

  Rize'ye gelmeyen Asbaşkan Mahmut Uslu'nun İngiltere'de olduğu ve bu konuyla ilgilendiği öğrenilirken, Carlos'tan doğacak yabancı kontenjanı için de Shevchenko'nun yeniden gündeme geldiği belirtildi. Transferi güç de olsa Ukraynalı için şartlar sürekli zorlanıyor. Stoper arayışını da bırakmayan sarı-lacivertlilerde Grygera işinin imkansızlaştığı öğrenildi. Schalkeli Bordon'la birlikte Tutto Sport'un haberine göre Lyon'lu Boumsong Fenerbahçe'nin hedefindeki isimler.
  13.08.2009
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 May 2013

Yükleniyor...