Türk Telekom 1500 (bin beşyüz) Personel Alımı Şartları

'Haberler' forumunda Wish tarafından 14 Nis 2009 tarihinde açılan konu

 1. Türk Telekom Bin 500 Eleman alacak Türk Telekom’un 1500 eleman alımı ile ilgili bilgiye göre mühendislerin ortalama giriş maaşı net bin 200 YTL. İstnbul’da çalışacak olan mühendisler için bu rakam geçerli olacak. Diğer illerde bu maaş kademeli olarak düşecek. Bunun dışında çalışanlar sosyal yardımlar, sağlık sigortası, ADSL hizmeti, Blackberry telefon ve eğitim desteği gibi haklara sahip olacak.

  İşe alınanlar operasyon başkanlığı altında yer alan, bilişim ağları, telekomünikasyon şebekeleri, İşletme ve Bakım Direktörlükleri gibi teknik birimlerde görev alacak. TT’nin internet gelirlerinin 2007 sonu itibariyle 1 milyar doları aşması, abone sayısının 5 milyonun üstüne çıkması bu yeni birimlerin kurulmasının en önemli nedenleri.

  BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN
   
 2. Cevap: Türk Telekom 1500 (bin beşyüz) Personel Alımı Şartları

  dünyanın en pahalı internetini kullanıyoruz en azından bizden kazandıkları parayla ülkede istihdam oluşturmaları çok güzel geçtiğimiz yılda toplu bir personel alımı yapmıştı.
  ama her zamanki gibi türkiyede saltanat sistemi ilk tercih sebebi oluyor telekomda yakını olanların daha rahat iş başı yaptığını üzülerek söyleyebilirim.
   
Yükleniyor...