Türkan Şoray Diyeti

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 21 Tem 2013 tarihinde açılan konu

 1. Türkan Şoray Diyeti Nasıl Yapılır?  Türkan Şoray kendine özel diyetini anlattı.Türkan Şoray'ın nasıl diyet yaptığını merak eden kadınlar için anlattı.

  Türkan Şoray eskiden bilinmeyen bir çok şeyin artık bilindiğini ve yapılmadığını söylüyor özellikle eskiden ekmek yerdik plavda yerdik bunların yenmemesi gerektiğini bilmezdik diyor.

  Plav yemeyi çok sevdiğini söyleyen sanatçı artık bu bildiklerimin sayesinde birçok şeyi yemekten çekiniyorum bu nedenle kendime bir diyet bulduğunu ve diyetine Türkan Şoray diyeti adını verdiğini söylüyor.Ekranlarda nelerin az yenmesi gerektiğini öğreniyor ve hemen onu kendime yasaklıyorum diyor.

  Princin çok tüketilmemesi gerektiğini bilen Türkan Şoray kepekli undan plav yapıyor.Ayrıca yağ kullanmıyor bol domates,mantar,soğan ve biberle yapıyor içerisine kaya tuzu ilave ediyor.Kahvaltıda neler yediğini şöyle anlatıyor güzel oyuncu.

  Ekmek yemediğini günde bir defa sadece kepekli bir dilim ekmek yediğini söylüyor.Kahvaltıda peynir yemeyi çok sevdiğini söylüyor ayrıca yumurtanın beyazını çırpıp pişiriyor börek gibi lezzetli bir kahvaltı olduğunu söylüyor.

  Altı tane zeytin yediğini bol bol soğan tükettiğini ve kırmızı bibere bayıldığını söylüyor.Kırmızı biber ile mercimeği haşladığını ve öğlen bu yemeği yediğini söylüyor.Akşam yemekleri için enginar haşlıyor ve cacıkla yiyor.

  Bu hazırlaıdğı yemeklerin hepsinin yağsız yaptığını söylüyor ayrıca bol bol nohut ve buğday haşlıyor üzerine yoğurt döküp yiyor.Türkan Şoray Fazla Et yemekten uzak duruyor.

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/turkan-soray-57045.jpg]turkan-soray-57045[/IMGALT]
   
Yükleniyor...