Turkcell Çalarken Dinlet

'Teknoloji Haberleri' forumunda Meryem tarafından 13 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. Turkcell Çalarken Dinlet servisi nedir


  Turkcell Çalarken Dinlet

  Turkcell'in Çalarken Dinlet servisi sizi arayan herkes, telefonunuzu açana kadar sizin seçtiğiniz şarkıları, ses efektlerini, komik karşılama mesajlarını dinlesin, beklerken sıkılmasın.

  ÇalarkenDinlet sayesinde sadece sevdikleriniz için özel Çalarken Dinletler seçebilir; arayan grupları yaratarak, bu gruplara özel ÇalarkenDinletler atayabilirsiniz. Hatta, seçtiğiniz ÇalarkenDinletlerin kendi belirlediğiniz saatlerde çalınmasını bile sağlayabilirsiniz.

  Telefon modeliniz ne olursa olsun, ÇalarkenDinlet'e abone olabilir, isterseniz size abonelik ile verilen ücretsiz melodiyi, isterseniz de birçok eğlenceli ÇalarkenDinlet içinden satın alacaklarınızı sizi arayanlara dinletebilirsiniz.

  Kimler Kullanabilir?
  Turkcell ÇalarkenDinlet Servisi'nden Kurumsal aboneler yararlanamamaktadır.

  Abone olmak için:


  *Kısa mesaj ile ABONE yazıp 8060'a gönderebilir,
  *8060 sesli yanıt sistemini arayıp, 1'e basıp, yönlendirmeleri izleyebilir,
  *Buraya tıklayarak abone olabilirsiniz.

  ÇalarkenDinlet aboneliği yapıldığında Turkcell'in hediyesi ücretsiz bir melodi otomatik olarak tanımlanır.

  Uyarı: Eğer servise abone olur, ancak takip eden adımı tamamlamaz ve tercih ettiğiniz melodiyi belirtmezseniz sizi arayanlar standart tonu duyarlar.

  Yeni ÇalarkenDinletler satın almak için:

  *Kısa mesaj ile ÇalarkenDinlet kodunu yazıp 8060'a gönderebilir,
  *8060sesli yanıt sistemini arayıp, ÇalarkenDinlet kodunu girerek veya ÇalarkenDinletleri dinleyerek beğendiğinizi seçebilirsiniz.

  ÇalarkenDinlet satın almak istediğinizde, eğer servise abone değilseniz, abonelik işleminizi onayladıktan sonra satın almanızı tamamlayabilirsiniz.

  Başka bir aboneye ÇalarkenDinlet hediye etmek için:


  *Kısa mesaj ile HEDIYE boşluk ÇalarkenDinlet kodu boşluk hediye göndermek istediğiniz abonenin telefon numarası yazıp 8060'a gönderebilir (Örnek: HEDIYE 123456 5321234567),
  *8060 sesli yanıt sistemini arayıp beğendiğiniz ÇalarkenDinlet'i seçtikten sonra hediye etme menüsünü takip edebilir,

  ÇalarkenDinlet hediye ettiğiniz kişilerin melodileri alabilmesi için servise abone olup olmadıkları kontrol edildikten sonra hediyeniz hatlarına tanımlanacaktır. Servise abone değillerse hattınıza hiçbir ücretlendirme yapılamayacak; hediye gönderilmeyecektir.

  Ücretlendirme
  Turkcell ÇalarkenDinlet servisinin aylık abonelik ücreti 6 kısa mesaj / 12 kontördür. Abonelik ücreti, aboneliğin başladığı tarihten 1 ay sonra yeterli tutarın tahsil edilebilmesi halinde yenilenir.

  8060 numarasına yapılan aramalar faturalı hatlar için 56,143 TL/1 dakika (0,056143 YTL/1 dakika), kontörlü hatlar için 1 kontör/1 dakika olarak ücretlenir.

  8060'a gönderilen kısa mesajlar ücretsizdir.

  Kategoriler içinden seçilen yeni ÇalarkenDinletlerin ücretleri ayrıca belirtilmektedir.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 May 2013
Yükleniyor...