Türkcell Cepte E Posta

'Teknoloji Haberleri' forumunda By RiZeLi tarafından 21 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Türkcell Cepte E Posta


  E-posta ayarlarınızı cep telefonunuza otomatik olarak ücretsiz yükleyerek, ayrıca herhangi bir ayar yapmak zorunda kalmadan e-postalarınızı okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesajlar bölümünde oluşacak posta kutusu sayesinde e-postalarınıza dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

  E-posta ayarlarınızı yapmak tamamen ücretsizdir.
  Ayarlarınızı istemek için gönderdiğiniz ve ayarlar için size gelen kısa mesajların tümü ;
  ayrıca WAP üzerinden erişim sağladığınızda, ayar yapılması için izlediğiniz tüm adımların olduğu sayfalar ücretsizdir.

  Blackberry ve iPhone modelleri için e-posta kurulumunu anlatan sayfalara yönlendirilirsiniz. Bu sayfalar Standart Mobil İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  E-posta ayarlarını yaptıktan sonra e-postalarınıza erişmek için kullandığınız veri, Standart Mobil İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Eğer internet paketiniz varsa, kullanımınız internet paketinizden düşecek olup, herhangi bir ek ücretlendirme olmayacaktır.

  Eğer internet paketiniz yoksa, ihtiyacınıza uygun ekonomik internet paketini seçip, e-postalarınıza en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

  Yurtdışındayken e-postalara erişmek istendiğinde, e-posta için kullanılmış olan veri, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  İsterseniz ayarlarınızı ücretsiz olarak kısa mesaj ile de alabilirsiniz. Hemen EPOSTA yazıp 2222’ye gönderin, ayarlarinizi kolayca alın.

  Kimler kullanabilir?

  Bireysel ve kurumsal ön ödemeli ve faturalı tüm aboneler kullanabilir.

  Mevcut bir e-posta adresinizin olması, cep telefonunuzun e-posta alma özelliğinin bulunması, cep uzaktan ayar alımını desteklemesi ve seçilen e-posta sağlayıcısının POP3 ve SMTP e-posta protokollerini desteklemesi yeterlidir.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 27 May 2013