Türkcell faturalı haydi gel tarifesi

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 13 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Turkcell haydi gel kampanyası


  Tukcell Faturalı Haydi Gel Kampanyası Tarifesi ile her yöne dilediğinizce konuşup görüşebiliyorsunuz.

  Haydi Gel Tarifesi'ni tercih eden bireysel aboneler;

  Mega Paket'i seçerlerse, aylık KDV ve ÖİV dahil sadece 69 TL. sabit ücret karşılığında yurtiçi her yöne 1000 dakika konuşuyor.

  Büyük Paket'i seçerse, aylık KDV ve ÖİV dahil sadece 49 TL. sabit ücret karşılığında yurtiçi her yöne 600 dakika konuşuyor.

  Küçük Paket'i seçerse, aylık KDV ve ÖİV dahil sadece 29 TL sabit ücret karşılığında yurtiçi her yöne 300 dakika konuşuyor.

  Turkcell İletişim Merkezleri'ne ya da Turkcell Satış Noktaları'na gidip başvurunuzu yapıp, Turkcell kalitesinden en avantajlı fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

  Haydi Gel tarifesinden numarasını diğer operatörlerden Turkcell faturalı hatta taşıyan, yeni faturalı hat alan ya da Hazır Kart’tan faturalı hatta geçiş yapan bireysel aboneler yararlanabilir.

  Bu tarifeden hemen yararlanabilmeniz için bayilerdeki hat aktivasyonunun bu tarife ile yapılması gerekmektedir. Başka bir tarife ile açılan hatlar için, 180 günlük süre içinde tarife değişikliği talebinde bulunarak, ilk fatura kesim tarihinden itibaren bu tarifeye geçebilirsiniz. Tarife değişikliği talebi Turkcell İletişim Merkezleri, Turkcell Satış Noktaları veya Çağrı Merkezimiz üzerinden yapılabilir.

  Paket aşımında yapılan yurt içi aramalar her yöne dakikası 30 Kr’den ücretlendirilir.
  Ücret bilgisi yurt içi aramalar için geçerlidir.
  Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurtiçi görüşmeler 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerlidir.
  Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.

  Paket dakikaları kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları v.b) yapılan aramaları kapsamamaktadır.

  Kısa numaralı servislere yapılan aramalar paket dakikaları kapsamında değildir. Ücretlendirmeler aranan servisin ücretlendirmesine tabidir.

  Paket Dakikaları

  Paket dakikalarınızla yurtiçinde tüm Turkcell'liler, sabit hatlar ve diğer operatör numaraları ile konuşabilirsiniz.

  Paketiniz ile aldığınız dakikalar o ayki fatura dönemi için geçerlidir ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir.

  Paket İptal

  Haydi Gel Tarifesi ile gelen paketinizi iptal etmek için tarife değişikliği yapmanız gerekmektedir. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinecektir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olacaktır.

  Dakika Sorgulama

  Aldığınız paketten kalan dakikalarınızı KALAN PAKET yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek Online İşlem Merkezi ya da Çağrı Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

  Paket durum sorgulama ve paket dakikalarının bitimine dair yapılan bilgilendirmelere, son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz görüşmeler dahil olmayabilir.

  444'lü Aramalar

  Başına sabit alan kodunu koyarak (0212 444 gibi) yapılan 444 lü müşteri hizmetleri aramaları paket dakikaları kapsamında ücretlendirilirken, herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan 444 lü müşteri hizmetleri aramaları paket kapsamında değildir.
  Turkcell BTK Kararları ve mevzuatta meydana gelebilecek değişiklikler neticesinde tarifelerinde gerekli değişiklikleri yapar. Turkcell fiyatlarda, kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 27 May 2013
Yükleniyor...