Türkcell Gold Paket

'Teknoloji Haberleri' forumunda SümbüL tarafından 14 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Türkcell avantajları


  Gold Paket

  Turkcell Gold Paket ile ayda KDV ve ÖİV dahil 89 TL'ye her yöne dilediğinizce konuşun, ayrıcalıklı müşteri hizmetlerinden faydalanın!

  Genel:

  Turkcell Gold Paket'e geçin, avantaj ve ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın.

  Size özel 0532 7587878 nolu Turkcell Gold Müşteri Hizmetleri'den dilediğiniz an sıra beklemeden ayrıcalıklı hizmet alın.

  Gold paketin avantajlarından faydalanmak için tek yapmanız gereken, GOLD yazıp 7010' a göndermek.

  Ücretlendirme:

  Turkcell Gold Paket alın, KDV ve ÖİV dahil 89 TLye Turkcelllilerle 5.000 dakika, diğer yönlerle TAM 1.000 dakika dilediğinizce konuşun!

  Gold Paket alan abonelerin tarifesi Herkesle olur ve bu tarife üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamındaki dakikaların aşımları yine Herkesle tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  Katılım:

  * Kampanya bireysel faturalılar için geçerlidir.
  * Gold paketin avantajlarından faydalanmak için GOLD yazıp 7010' a gönderebilirsiniz ya da Online İşlemler'den yapabilirsiniz. Turkcell Gold üyeliğiniz, başvurunuzu takip eden ilk fatura döneminizden itibaren başlayacaktır.

  Detay:

  Kullanım Şartı
  Turkcell GOLD Paket avantajlarından faydalanabilmek için Gold Paket veya ALO 480 paketlerinden birine sahip olunması gerekir.

  Turkcell Gold Paketine Alo 480+480 paketiyle de sahip olunabilir.

  Kampanya Dakikaları

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  444'lü Numaralar

  Başına sabit alan kodunu koyarak (0212 444 gibi) yapılan 444lü müşteri hizmetleri aramaları paket dakikaları kapsamında ücretlendirilirken, herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan 444lü müşteri hizmetleri aramaları paket kapsamında değildir.

  Turkcell müşteri hizmetleri aramalarında başına sabit alan kodu konulduğunda (0212 4440532 gibi) arama paket dakikaları kapsamında ücretlendirilirken, başına herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan aramalar KDV ve ÖİV dahil 40 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

  Turkcell BTK Kararları ve mevzuatta meydana gelebilecek değişiklikler neticesinde tarifelerinde gerekli değişiklikleri yapar.

  Turkcell fiyatlarda, kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 22 May 2013
Yükleniyor...