Türkiyenin En Güzel Aqua Parkları

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Sitem tarafından 12 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. Türkiyenin En Güzel Aqua Parkları
  Türkiyenin En iyi Aquaparkları

  Adaland Türkiyenin en büyük aqua parkı adaland kuş adasındadır.Adaland dünyanın en iyi 10 su parkı arasında..

  Aquapark Dedeman Bodrum Bodrum Ortakentte 40.000 m² alan üzerine kurulu Aquapark Dedeman Bodrum, Bodrumun ilk, Türkiyenin en büyük su ve eğlence parkıdır.

  Aqua Clup Dolphin istanbul içinde ailelerin rahat ve huzurlu şekilde mutlu bir gün geçirebileceği nadir tesislerden biri.

  Club Watercıty Ankaranın ilk ve en büyük Aquaparkı olan CLUB WATERCITY AQUAPARK, 64.000 m2 üzerine kurulu.tesis, çocuk havuzu (450 m2), düşme havuzu (400 m2) ve büyük havuzu (1785m2) olmak üzere toplam 3 havuz, 18 adet kaydırak, tenis kortları, futbol sahası gibi spor etkinlikleri yanında gün boyu yapılan yarışmalar, eğlenceler ve animasyonlarla mevcud.

  Aqua Marin Büyükçekmece Su Oyunları Eğlence Merkezi olarak 10 yıldır hizmet veren Aqua Marinede 3500 m3 ve 2500 m2 olimpik havuz ve yarı olimpik havuzumuzda özgürce yüzmenin keyfini yaşarken, 60 m uzunluğundaki kamikaziyi denediğinizde içinizin çekildiğini ve boşlukta uçtuğunuzu hissedeceksiniz.90 m boyundaki pitondan kayarken her kıvrımdandan ayrı bir zevk alacaksınız. 100 m boyundaki kobrada bitmeyen bir yolculuğa çıkacak, 90 m boyundaki rafting de ise botla ırmak keyfi yaşayacaksınız.100 m boyundaki blachole kaydıraktan kayarken kendiniz farklı bir boyutta hissedeceksiniz.
   
Yükleniyor...