Türkiyenin En İyi Tatil Köyleri

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 26 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. Türkiyenin En İyi Tatil Köyleri İsimleri
  Türkiyenin En İyi Tatil Köyleri Nereler


  Armutlu Tatil Köyü projesi, Yalovanın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde yer almaktadır. Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kıyısında 200,000 m2′lik bir arazi üzerindedir. Bu proje, Türkiyenin en büyük ve en kapsamlı termal tatil köyü niteliğindedir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  İslami tatil anlayışına hitap eden otellerin sayısı şu anda artan talebe neredeyse cevap veremez hale geldi. Aynı konseptte yeni otellerin yapımı sürerken, konaklama fiyatları da normal otellerde yüzde 30-40 daha pahalı hale geldi. Bu otellerde tatil yapmak isteyen kesim çoğunlukla 4-5 ay önceden rezervasyon yapmak durumunda. Bu oteller müşterilerini ise çoğunlukla islami basına verdikleri ilanlarla buluyor.

  [​IMG]

  Pamukkale tatil köyleri

  Hierapolis Termal Hotel
  Tatil köyü sınıfında olan Hierapolis Otel Pamukkale'ye 2 km. mesafededir. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Otel Hierapolis kalitedede birinci sınıftır. Tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, DVD player, televizyon, fax, klima, ışık sistemi ile tam donanımlı 200 kişi kapasiteli 1 toplantı odası, toplantı ve kongre hizmetlerinde kullanılmaktadır.


  Alanya tatil köyleri

  Mia Resorts Pinepark Holiday Club
  Henüz keşfedilmemiş Doğu Akdeniz'in güzel koylarından birinde; toplam 160 dönüm yeşil alanda, çamların ve limon ağaçlarının gölgesinde kurulmuş bir tatil beldesi. Büyüleyici bir atmosferin konukseverlikle birleştiği, samimi hizmetlerin seçkin bir konforla sunulduğu, doyumsuz güzellikte özel bir dünya.

  Riva Club N
  4 yıldızlı standartlara sahip Riva Club N Otel deniz kıyısında, özel plajı, Alanya 32 km, Side 27 km, Antalya havaalanı 90 km, mesafededir. Otel'in 3 suit oda, 12 bağlantılı oda, 12 aile odası ve toplamda 298 oda, 620 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

  Didim tatil köyleri

  Club Patio
  Şehir Merkezine Yakın, Özel Plaj, Sahilde, Akbük. Herşey Dahil, 136 Oda, 340 Yatak, 1 Engelli Odası. Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Bahçe Manzarası, Orman Manzarası.

  Kemer tatil köyleri


  Hydros Beach Resort

  Kemer 1 km. Antalya Hava Alanı 65 km. Şehir merkezinde, deniz kenarında, özel plaj. Deniz, havuz, bahçe manzarası, Herşey dahil, lobi bar, snack bar, havuz bar. 1 restoran (550 kişi kapalı), 2 alakart restoran.
   
Yükleniyor...