Türkiye’nin ilk mobil etkileşimli kitabı

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 18 May 2011 tarihinde açılan konu

 1. 1 Kadın 2 Salak
  Aşkı hesaba katmamışlardı..
  [​IMG]
  Türkiye’nin ilk interaktif Kitabı
  Güzel ve akıllı 1 Kadının ve tehlikeli 2 Salağın başrollerinde olduğu romantik bir gerilim. Aynı anda, aynı kadına aşık olan iki arkadaşın aşkla, rekabetle, ihanetle, gururla imtihanı.
  Kaliteli mizah anlayışıyla süslenmiş mükemmel bir kurgu.
  [​IMG]

  Türkiye’nin ilk mobil etkileşimli kitabı
  Okur, Fatih ve Livio’nun macerasına tat katan ayrıntılara müzik, fotoğraf, video ve konum bilgisi olarak ulaşabilecek. Bigumigu (bigumigu.com) desteği ile gerçekleştirdiğimiz bu uygulamayı bundan sonra devam ettirmek ve geliştirmek hayalimiz. Kısaca özetlemek gerekirse, kitabın sayfaları arasına yerleştirdiğimiz barkodları, cep telefonlarınızın kamerasıyla okutarak, internet üzerinden sürpriz içeriklere ulaşabileceksiniz. Ayrıntılı açıklama kitabın içerisinde.
  Kitabın iki kahramanı Massimo ve Mesut, yaşananları kendi gözlerinden anlatıyorlar, aynı sahneye doğrultulmuş iki kamera gibi ayrıntıları takip ettiriyorlar. Ne zaman ne olacağı belli olmuyor, bir yanda gülerken diğer yanda meraktan çatlıyoruz. Massimo her bölüme bir günahla başlıyor, 7 günahı işlenebilecek en absürd haliyle karşısımıza koyuyor, Mesut ise her bölüme bir "90'lar Türkçe Pop" klasiğiyle başlıyor. Birbirinden farklı iki karakter, aynı kadına, Eylül'e aşık oluyor... Peki Eylül kimi seçecek? Bu masadan kim mutlu ayrılacak?

  FARKLI BİR UYGULAMA
  Okuyan Us Yayınları, Düzüstü Edebiyat serisinin yeni kitabı "1 Kadın 2 Salak"ta farklı bir uygulamayı okurlarıyla buluşturuyor.


  Dizüstü Edebiyat'tan mobil etkileşimli kitap: 1 Kadın 2 Salak

  Alıntı
   
Yükleniyor...