Tuvalette sigara içerken yakalandı

'Haberler' forumunda Dark tarafından 24 Tem 2009 tarihinde açılan konu

 1. Bir restoranın tuvaletinde gizlice sigara içen Necmettin E., işyeri sahibine yakalandı. Restoranın sahibi 155'i arayarak polise ihbarda bulundu. Olanlar ise bundan sonra oldu...


  Bursa'da bir restoranın tuvaletinde sigara içerken yakalanan adam gözaltına alındı. Müşterisinin yaka paça karakola götürüldüğünü iddia eden işyeri sahibi ise polisin yasayı bilmediğini iddia ederek tepki için restoranına kilit vurdu.

  Edinilen bilgiye göre bir restoranın tuvaletinde gizlice sigara içen Necmettin E. (46), işyeri sahibine yakalandı. Restoranın işletmecisi hemen 155 Polis İmdat telefonunu arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen ekipler, iddiaya göre Necmettin E.'yi yaka paça gözaltına alırken, işyeri sahibinin de kimliğine el koydu.

  Şehit Şerafettin Karakolu'na götürülen Necmettin E.'ye Kabahatler Kanunu'nun 39. maddesi uyarınca 69 TL para cezası kesildi. Müşterisinin yaka paça gözaltına alınmasına tepki gösteren işyeri sahibi Şafak Sevinçlerli ise polisin yasayı bilmediğini savunarak tepki için restoranına kilit vurdu.

  İŞSİZİM PARAM YOK

  İşsiz olduğunu ifade eden Necmettin E. ise, "Kanun neyse o. Fakat 69 TL param yok. Bir işim yok. Bazen günde içtiğim sigara 3 paketi buluyor. Param yok ama arkadaşlarım sağolsun sigaramı alıyorlar" dedi.

  Haber7
   
 2. Cevap: Tuvalette sigara içerken yakalandı

  Adam hem müşresini şikayet ediyor hem de yaka paça götürülmesine tepki gösteriyor.
  Nasıl iş anlamadım. Bu devirde kim kime 3 paket sigara alır söylermisiniz. :f20:
   
 3. Cevap: Tuvalette sigara içerken yakalandı

  En ucuz sigaradan hesaplarsak nerdeyse 10 lira. 2 günlük mutfak masrafı. Bende böyle parasız olmak isterdim.Madem arkadaşları sigarasını alıyor, sigara cezasını da ödeyiversin bir zahmet.
   
Yükleniyor...