Twitterda seni takip etmeyenleri gör

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi

  Twitterda seni takip etmeyenleri gör

  [​IMG]

  Günümüzde pek çok kişi günün büyük bir kısmını twitterda geçiriyor. Bazen durum paylaşıyor, bazen belli bir konuda yorumlar yapılıyor. Bütün bunları daha zevkli ve eğlenceli hale getirmek ve daha çok kullanıcıya ulaşmak için takipçi listenizi kabarık tutmanız gerekmektedir.

  Tanıdığınız tanımadığınız pek çok kişiyi listesine ekleyen bir twitter kullanıcısını en çok yaralayan ise takipçilerinin habersizce takibi bırakmaları. Tabi ki bu durumdan siz anında haberdar olamıyorsunuz. Twitter’ın bana kalırsa büyük bir eksikliği bu. Sizi takip edeni haber veriyor ama takibi bırakanları maalesef twitter aracılığı ile göremiyorsunuz. Sizi takip etmeyi bırakınları yakalamak ve onları takip etmekten vazgeçmeniz için yapmanız gerekenleri kısaca anlatalım.

  1) Twitterda sizi silenleri görebilmeniz için hazırlanmış pek çok site mevcut. Ben bunlardan bir tanesine girerek size ne yapmanız gerektiğini anlatmaya çalışacağım. Öncelikle BURAYA tıklayın

  2) Açılan sayfada twitter ile giriş yap butonuna tıklayın.

  [​IMG]

  3) Karşınıza twitter giriş sayfasına benzer bir sayfa gelecek. Buraya kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp UYGULAMAYA İZİN VER butonuna tıklayın.

  [​IMG]

  4) Güvenlik için gerekli mail adresinizi yazın.

  5) İşte karşınızda sizin takip listenizde olupta sizi takip etmeyen üçkağıtçılar.

  6) Hemen unfollow’a tıklayın ve sizde onları takip etmeyi bırakın.