Ulan Arda sen de mi buradasın :)

'Spor Gündemi' forumunda HazaN tarafından 21 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Galatasarayın ünlü futbolcusu Arda dün bir restorantın açılışında karşılaşması ortalığı karıştırdı.

  Arda ile tokalaşan ve bir süre sohbet eden Yıldırım, yıldız futbolcuya “Ulan Arda sen de mi buradasın” diye takıldı.

  Arda ise “Açılışlardayız artık. Futbolu bıraktım” diyerek Yıldırım’a esprili bir yanıt verdi. Arda’nın yönetimden izin almadan açılışa geldiği ve taraftarların yaşanan olaya büyük tepki gösterdiği, milli oyuncudan kaptanlığın alınmasını istedikleri bildirildi.

  Arda'nın gece kız arkadaşı Sinem Kobal ile gittiği restaurant açılışında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile karşılaşması ve bu karşılaşmada Yıldırım'ın, Arda'ya "Ulan Arda Sen de mi buradasın?" diye hitap etmesi sarı kırmızılı camiada yeni bir tartışma yarattı.

  Arda'nın G.Saray Kaptanı olarak F.Bahçe Başkanı'nın bu sözlerine muhatap olması en başta başkan Adnan Polat ve yöneticileri üzdü. Olayı duyan başkan Polat'ın hem Arda'ya hem de başkan Aziz Yıldırım'a kızgın olduğu öğrenildi.

  Geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir açıklamada "Arda'nın kaptanlığından memnunum. Bundan böyle Arda'yı magazin haberlerinde, açılış törenlerinde göremeyeceksiniz" diye konuşan başkan Adnan Polat'ın, G.Saray Kaptanı'nın yine bir restaurant açılışında magazin malzemesi olmasına çok sinirlendiği öğrenildi. G.Saraylı Yöneticilerin de Arda'nın yaşadığı bu olaydan üzüntü duydukları ve içlerinde bazılarının Arda'nın kaptanlığının alınması gerektiği görüşünü oldukları öğrenildi.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 May 2013
Yükleniyor...