Uludağ Robot Günleri 2012

'Türkiyem' forumunda EyLüL tarafından 9 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Uludağ Robot Günleri
  Uludağ Robot Topluluğu
  2012 Uludağ Robot Günleri


  • Uludağ Robot Topluluğu(URT) 5-6 Mayıs tarihlerinde Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Görükle Yerleşkesinde bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Uludağ Robot Günleri12 de iş başında.
  • Türkiyede robotik konusunda gerek lise gerekse üniversite öğrencilerine robotiğin önemini vurgulayan ve bu konuda eğitimler, seminerler ve teknik kurslar vererek bilimin insanlık üzerindeki önemi hakkında teknolojinin, üretimin gelişmesine değişmesine katkıda bulunan Uludağ Robot Topluluğunun bir çok yarışmadaki dereceleri ve ürettiği robotlarla tüm bunların kanıtını bilime ve insanlığa sunmuştur.

  Uludağ Robot Günleri12 de elektronik, robotik, mühendislik etiği ile ilgili seminerler, konferanslar ve çeşitli etkinlikler üniversite, lise öğrencilerini akademisyen ve öğretmenleri yani kısaca ilgili herkesi bekliyor.

  Uludağ Robot Topluluğu Robot Günleri12 da Türkiyenin dört bir yanından gelmiş robot meraklılarını bir araya toplayarak tanışmalarına, fikir alış-verişinde bulunmalarına önayak olunması, farklı kategorilerdeki birçok yarışma sayesinde hoş bir rekabet ortamında robotiğe ilgi çekilmesi, seminerler sayesinde, robotiğe merakı olan insanların bu teknolojiler hakkında bilgilendirilmesi, son gelişmeler hakkında haberdar edilmesi konusunda başarılı bir projeye imza atııyor.

  Uludağ Robot Günleri 2012 Sumo, Mini Sumo, Çizgi İzleyen, Çoklu Çizgi İzleyen, Serüven, Serbest ve Türkiyede eşi benzeri olmayan yeni kategorilerle yapılacak robot yarışmaları, Türkiyenin dört bir yanından gelecek olan mühendisler, akademisyenler ve alanlarında uzman kişiler tarafından robotik, mühendislik etiği vb. konularda verilecek seminerler ve telekonferanslarla tüm misafirperverliğiyle sizleri karşılıyor.
   
Yükleniyor...