Ünlü Türk Tenisçiler

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Violet tarafından 8 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Ünlü Türk Tenisçiler,


  Son üç yıldır Katar'ın başkenti Doha'da düzenlenen “WTA CHAMPIONSHIPS” in 2011, 2012 ve 2013 yıllarındaki ev sahipliğini Türkiye’nin devralmasıyla birlikte tanıtım çalışmalarına tüm hızıyla başlandı.


  25-30 Ekim 2011 tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek olan turnuvanın tanıtımı kapsamında teniscilerimiz, üniversitelerin Tenis kulüpleri aracılığıyla çeşitli organizasyonlar düzenlemeye başladı.


  Son dönemde Türk tenisinin lokomotif isimlerinden olmuş şampiyon tenisçi İpek Şenoğlu, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından, bu tanıtım çalışmaları için görevlendiridi. İpek Şenoğlu ve genç tenisçi Melis Sezer, tanıtım çalışmaları kapsamında dün İstanbul Teknik Üniversitesi’ni ziyaret etti.

  Tenise meraklı öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen seminerde; Türk Tenisi ve WTA CHAMPIONSHIPS konuşuldu, öğrenciler sporculara merak ettikleri soruları sordu. Hangi Üniversite Tenisi Daha Çok Seviyor! aktivitesi devam ediyor… 15 Mart 2011 - Marmara Üniversitesi, 13.30-14.30 Hangi Üniversite Tenisi Daha Çok Seviyor! turu ileriki aylarda diğer üniversiteler ve ilk öğretim okullarında da devam edecek.
   
Yükleniyor...