Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

'Bunları biliyormusunuz' forumunda EyLüL tarafından 19 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Hangi Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor  Ünlüler Hangi Arabaya Biniyorlar

  Meraklılarına işte birçok ünlünün bindiği araba markaları ve resimleri ve müthiş uçuk fiyatları :f40:

  Tarkan Küçüklüğünden beri cipleri çok beğendiğini söyleyen megastar Tarkan, şimdilerde bu hayaline kavuşmuşa benziyor. 100 bin Euroluk Land Rover marka cipe binen Tarkan, bu aracın yanı sıra bir de Chevrolet marka minibüse sahip.

  AYSUN KAYACI: Oynadığı Pepsi reklamlarından kazandığı parayla aldığı 140 bin Euroluk Range Roverla gecelerde boy gösteriyor. Aracına gözü gibi bakan Kayacının cipini kirli görmek mümkün değil.

  İZEL: Uzun süredir ortalarda görünmeyen ve yeni albüm çalışmaları için stüdyoda gecesini gündüzüne katan İzel, 95 bin Euroluk Range Rover cipe biniyor.

  DAVUT GÜLOĞLU: Karadenizli türkücü Davut Güloğlunun BWM Z3′ün yanı sıra bir de 120 bin dolarlık Infinitisi var. Güloğlu, otomobil tutkusundan asla vazgeçemeyeceğini belirtiyor.

  DENİZ AKKAYA: Daha önceden kullandığı Range Rover marka cipi sokak ortasında yanan Deniz Akkaya buna rağmen cip kullanmaktan asla vazgeçmiyor. Bu yangından sonra bir süre Mini Cooper kullanan eski top model, şimdilerde ise 135 bin Euroluk Audi Q7 marka cipe biniyor.

  ARDA TURAN Mercedes SLS AMG 750 bin lira


  [​IMG]


  CEM YILMAZ Porsche Carrera 300 bin euro


  [​IMG]

  MUSTAFA KOÇ Maserati Quattroporte 237 bin Euro

  [​IMG]

  TUNCAY ÖZİLHAN Hummer 100 bin euro

  [​IMG]

  Ali Ağaoğlu

  [​IMG]


  [​IMG]
   
Yükleniyor...