Ürkütücü Mesajlar

'Güzel Sözler' forumunda Meryem tarafından 16 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. Ürkütücü Mesajlar kısa
  Ürkütücü Mesajlar facebook  Fahişeleri öldürmek bende saplantı olmuştu. Kendimi durduramıyordum,Uyuşturucu gibiydi.
  Peter Sutcliffe


  Ben sadece sokakları temizliyordum.
  Peter Sutcliffe


  insanlar kurtçuklara benzer. Küçük, kör ve değersiz.
  David Smith


  Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.
  John Christie


  ölümlere sebep olan rüyalar üretiyordum, benim suçum buydu.
  Dennis Nilsen


  insanların dikkatini çekecek ve dünyayı ayağa kaldıracak bir suç işlemek istiyordum.
  Susan Atkins


  Ben kimseyi öldürmedim, kimseyi öldürtmedim, bıçaklarıyla üzerinize gelen çocuklar, onlar sizin çocuklarınız, onlara ben öğretmedim. Siz öğrettiniz.
  Charles Manson


  Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz.Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz.Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz.
  Charles Manson


  Bana kadın düşmanı olarak hitap etmeniz beni derinden yaralıyor.Değilim, ben bir canavarım. Ben Samın oğluyum. Ben küçük yaramaz bir çocuğum.
  David Berkowitz


  Onları incitmek istemedim. Onları sadece öldürmek istedim.
  David Berkowitz


  Ben hasta bir insanım bunu biliyorum. Normal biri benim yaptıklarımı nasıl yapabilir? Sanki içimde başka biri var gibiydi.
  Albert de Salvo


  Fahişeleri öldürmek istemedim, fahişeleri severim.
  Albert de Salvo


  Belki bir parça tuhafım.
  George Joseph Smith


  Bir palyaço bile katil olabilir.
  John Wayne Gacy


  Disneylandda görüşürüz.
  John Wayne Gacy


  Her insanın kendi zevkleri vardır. Benimkide cesetler.
  Henry Blot


  20 kişiyi öldürdüm. Kanı severim.
  Richard Ramirez


  Zamanımı gerçekten boşa harcadım.
  Jeffrey Dahmer


  Acele et. Sen etrafta ahmakça dolaşırken, ben bir düzine adamı asardım.
  Carl Panzram


  Yaşayan bedenindeki soluğu hissediyorsun. Onların gözlerine bakıyorsun. Bu pozisyondaki insan tanrıdır
  Ted Bundy


  Yaşama ve ölüme hükmetmek istiyorum.
  Ted Bundy


  Bir insanın ölüm ve yaş - Yasak, KeLime - Yasak, KeLime - Yasak, KeLime - Yasak, KeLime - Yasak, KeLime karar verebilme gücünden daha büyük ne olabilir ki?
  Ted Bundy


  Ben şimdiye kadar karşılaştığınız en soğukkanlı katilim.
  Ted Bundy
  Bazen kendimi vampir gibi hissediyorum.
  Ted Bundy


  Biz seri katiller sizin oğlunuzuz ve sizin kocanızız biz her yerdeyiz. Ve gelecekte daha çok çocuğunuz ölmüş olacak.
  Ted Bundy

  üperiyorum Artık hayattan Aşk Bıraktı Beni Yapayalnız Kaldım Küçücük Dünyamda..


  Korkuyorum Artık Sevmekten Nezaman Aşk kelimesi Duysam ürperiyorum birden şimdi Hayal Kuramıyorum yarınlarıma Korkuyorum Aşktan Kaçıyorum Korkularımla..


  Sitemli Bir Hayatım Var Yalnız ve küskün insanlara karamsar bir duygu besliyorum bütün insanlara artık hayat beni ürpertiyor gülemiyorum hayata..


  Ne duygu kaldı içimde Ne Bir hiss Kaldı Yüreğimde Vicdan kalmadı bedenimde Hayata Karşı üperiyorum artık güvenemiyorum kimselere...


  Kanayan yaramsın Bu Hayatta Artık Şifası yok Boşuna hayal Kurma Bıktım hayattan ürperiyorum Aşktan Beni Kendimle Bırak Hayat Artık Sil Baştan Başlıyor yeni Aşksız bir hayat korku içinde başlıyorum sayende.


  üperiyor bedenim yalnızlığı çekemiyor kalbim korkuyorum yalan sevgilerden kaçıyorum aşksız bir aleme kimseyi istemiyorum kalbimde!!!


  hayatım enkaz altında kalmış artık kalbim can çekişiyor amansızca, ürperiyorum yaşadıkça kaçıyorum yalan olan herşeyden güvenemiyorum hayata kaçıyorum daima..


  initihar amaçlarımı başarmak istiyorum sonunda artık ürpertici geliyor bana bu hayat artık son veda bu hayata korkuyla bitiriyorum yaşamı sonunda..


  Korku ile başladı hayatım karamsarlıklarla doldu anılarım şimdi ürperiyorum insanlardan güvensiz geleceğime adım adım gidiyorum yalnız başıma..


  Çığlıklarım içimde saklı, korkularımı karanlıklara attım sadece ürperiyorum mutsuz geleceğimi görüyorum ve yine korkuları sırtlıyorum kalbimle..


  Yalan bir aşkı yaşamışım kalbimde boşuna, karamsar duygularla besledim dünyamı her seferinde, şimdi korkuyla adım atıyorum geleceğe ürperiyorum her seferinde..


  Aldatılmış bir Sevgi içinde üperiyorum günden güne aşk kalmadı içimde ölüme yaklaşıyorum git gide..


  üpertici sözlerin hayatımı bitirdi şimdi korkuyorum herkezden kaçıyorum herkezden senin sayende güvenemez oldum yalanda olsa yalanlara güvenmek istiyorum sensiz bir yalan hayatta!!!


  Bu Aşkıda Sen öldürdün tebrikler Şiidetinle bitirdin bu aşkıda sevgiyide gödün kalbime bir katil gibi bıraktın izini kaybettirdin içimdeki yerinde şimdi üperiyorum senden korkuyorum geleceğimden..


  ürpertici Mesajlar söyleme bana korkuyorum ne olur anla! benim kalbim dayanmaz bu ağır laflara Lütfen beni bir başıma bırakma :(


  hayata bir adım daha yaklaşmışken yine koptum istemeden sen beni hayata bağlarken ürküttün birden ürkütücü sözlerinle içimdeki aşkıda bitirdin..


  ürkütücü sözlerin yüzünden bu hale geldik neden diye sorma bana, kendine sor sinirli haline sor bana sorma içindeki şiddeti..!!!


  seni ben tüm sadakatimle sevdim sen beni bütün nefretinle kötüledin şimdi ürperiyorum aşklardan korkuyorum yalan sevgilerden bu halimin esercisi sensin!!!


  Bu kalbimi bir sen aldın ve bu kalbimi bir sen parçaladın her parçasını ayrı bir köşeye attın göz yaşlarımla hayata küstüm boğulmak istiyorum gözyaşlarımın içinde istemiyorum bu hayatı..


  yüreğimde ne hasretin kaldı ne aşkın sadece korkun kaldı oda herzaman hayallerimde vardı!!!
   
Yükleniyor...