Uzun Görünmenin Yolları

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 10 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Uzun görünmek istiyorsanız sizlere harika tüyolar hazırladık bayanlar.Birçok kadında vardır bu uzun görünmek isteği nedense sanki uzun olunca herşey çok daha farklı oluyormu gibi.

  Gerçekten çok ilgiç bir istek.Her kadın ister uzun boylu olmayı yanındaki erkekten de uzun görünmeyi.


  Uzun olmak bazılarına göre üstünlük göstergesi olarak algılanabilir. Kadınlar da bunun için elinden geleni yapar. Biz de bunun için birkaç öneride bulunmak istiyoruz.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/uzunboylu-gorunmek-icinneyapmli-81644.jpeg]uzunboylu-gorunmek-icinneyapmli-81644[/IMGALT]

  Bunu bilmiyecek ne var diyeceğinizi duyar gibiyim ama yinede yazmak istiyorum bayanlar uzun görünmek için en önemlilerden biri kesinlikle her zaman topuklu ayakkabı giymeniz gerekmektedir.

  Topuklu ayakkabı, sizi olduğunuzdan en az 5 cm daha fazla uzun gösterecektir. Her zaman için pantalonların uzun olsun. Böylelikle bacaklarınız da uzun görünecek ve daha uzun boylu görünmenizi sağlayacaktır.

  Rengarenk giyinmek sizi olumsuz etkileyecektir bunu sakın unutmayın. Eğer uzun görünmek istiyorsan tek renk giyinmeye özen göstermelisiniz.

  Eğer ceket giyip, içine de başka bir şey giyecekseniz kesinlikle ikisi de aynı renkte olmalı. Bisiklet yaka ve yuvarlak yaka kullanmayın. V yaka her zaman daha dikkat çekici bir halde kılar kadınları. Aksesuar olarak kolyeleri tercih edin. Kolyeleriniz de uzun olsun. Kıyafetlerinizin ince kesim olmasına dikkat edin ve son olarak da kesinlikle kısa paça giymeyin bu sizi olduğunuzdan da daha kısa gösterecektir.Umarım bu önerilerimiiz dikkate alırsınız ve dilediğiniz gibi uzun boylu görünmeyi başarırsınız bayanlar ;)


   
Yükleniyor...