Vakumlu Saklama Poşetleri

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Blue tarafından 18 Nis 2009 tarihinde açılan konu

 1. Kışlık ve yazlık kıyafetlerinizi ,yorgan,battaniyelerinizi nasıl saklayacağız derdine son.

  [​IMG]
  [​IMG]


  Vakumlu saklama torbalarını ister evinizde, ister yolculukta kullanın. Hem de sadece herhangi bir elektrik süpürgesiyle vakumlayarak.

  Vakumlu Poset saklama torbalarını ister evinizde, ister yolculukta kullanın, kullandığımız modern teknoloji sayesinde eşyalarınız güvende olacak.
  Patentli tek yönlü vana ve çift eksenli naylon/polietilen; eşyalarınızı su, kir, küf, böcek ve kötü kokulardan tamamen korur. Üstelik evinizdeki herhangi bir elektrik süpürgesini kullanarak bu harika ürünlerden faydalanabilirsiniz.
  Vakumlu poşet sistemi üç sofistike teknolojiyi bir araya getirerek hava geçirmez kapanma sistemini yaratır ve torbanın içine hava dolmamasını sağlar .
  Patentli tek yönlü hava vana sayesinde vakumlu poşetin içindeki havayı kolayca çıkarabilir ve hacmini küçültebilirsiniz.
  Vakumlu poşet, çift eksenli polietilen ve naylon katmanlarından oluşmuştur.


  Vakumlu poşet ürünü öne çıkartan özellikler:
  Depolanan eşyaların baş düşmanları oksitlenme ve ultraviyole ışınlarının yanında kir, küf, böcekler ve sudur.
  Oksitlenme renk değişikliğine ve kumaşta varolan herhangi bir lekenin yayılmasına sebep olur.
  Vakumlu kapatma oksitlenmeyi inanılmaz ölçüde engeller ve küf sporlarının büyümesini durdurur.
  En önemlisi de birçok eşyayı sıkıştırdığı için çok yer kazanırsınız. Vakumlu poşetin hacmi içine konulan eşyalara bağlı olarak 100’e kadar küçülebilir. Böylece depolama yeriniz iki katına çıkmış olur. Yorganlar ve montlar, battaniye ve kazaklara oranla daha fazla sıkışacaktır.

   
 2. Cevap: Vakumlu Saklama Poşetleri

  Gerçekten çok büyük yer tasarrufu sağlıyor alıp kullandım.Ama ilk kullanışta havası alınınca gerçekte büyük yer tasarrufu sağlıyor gibi görünse de,havası alındıktan sonra zamanla poşet hava almaya devam ediyor ve sonunda hiç havası alınmamış bir hale geliyor.Yine de güve, su, nem vs. gibi dış etmenlerden koruma sağladığı için faydalı..
   
Yükleniyor...