Ve Dağlar Yankılandı Kitap Özeti

'Etüt Merkezi' forumunda Yasemin tarafından 14 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Khaled Hosseini'nin bir kitabı Ve Dağlar Yankılandı

  Afganistan kökenli Amerikalı ünlü yazar Khaled Hosseini’nin merakla beklenen son romanı Ve Dağlar Yankılandı sonunda meraklı okuyucular ile buluştu.Okumanızı tavsiye ettiğim bir kitap Khaled Hosseini önceki kitaplarınıda mutlaka okumalısınız diyerek Ve Dağlar Ynakılandı kitabının özeti ile sizleri başbaşa bırkaıyoruz.

  Uçurtma Avcısı ile bir anda tüm dünyanın tanıdığı bir yazar haline gelen ünlü yazar Bin Muhteşem Güneş romanı ile de başarısını devam ettirmişti. Şimdi yeni romanı Ve Dağlar Yankılandı ile yine adından oldukça söz ettirmeye hazırlanıyor.Khaled Hosseini yeni romanında Abdullah ile Peri’nin hikayesini anlatıyor. Annesiz olan iki çocuk kardeş olan Abdullah ve Peri için hayat tamamen birbirlerinden ibarettir. Babası ise çocuklarına daha iyi bir hayat sunabilmek için amansız bir yolculuğa koyulmuştur.

  Bir babanın yaptığı fedarkarlıklar, kardeşlerin birbirlerine olan sadakatlarini ve hayatın getirdiği ihanetleri okurken yine çok duygulanacak ve göz yaşlarınıza hakim olmakta zorlanacaksınız.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/vedaglar-yankilandi-44853.jpg]vedaglar-yankilandi-44853[/IMGALT]

   
Yükleniyor...