Vj Bülent Evliliği ,Vj Bülent Boşanması

'Medya Bölümü' forumunda Sitem tarafından 16 Haz 2011 tarihinde açılan konu

 1. Vj Bülent evliliği
  Vj Bülent boşanması
  Vj Bülent neden boşandı

  Vj Bülent Evliliği ve Boşanması

  Vj Bülent, ya da gerçek ismiyle Bülent Çarıkçı boşandı.

  Ünlü televizyoncu eşi ile geçtiğimiz 21 Şubat günü evlendiklerini anlatarak, evliliklerinin ilk aylarında çok iyi anlaştıklarını ancak son dönemlerde sürekli kavga ettiklerini, müşterek hanedeki huzursuzluğun psikolojilerini de olumsuz yönde etkilediğini ifade etti.

  Eşiyle anlaşmala olarak boşanmaya karar verdiklerini belirterek, karşılıklı olarak nafaka ve tazminat talepleri bulunmadığını kaydetti. Şişli Aile Mahkemesi'nde önceki gün yapılan ilk duruşmada Çarıkçı çifti hazır bulundu. Tülay Çarıkçı, çocuklarının bulunmadığını. boşanmak istediğini belirterek, herhangi bir nafaka ve tazminat talebinin olmadığını yineledi. Bülent Çarıkçı da boşanmak istediğini söyleyince mahkeme çiftin evliliklerini bitirdi.

  Eşi Tülay Çarıkçı ile anlaşarak boşandıklarını söyleyen VJ Bülent yaşadıklarını şöyle anlattı: "Eşim Tülay turizmci. Onunla Yunan adalarına yaptığım bir gemi turunda tanıştım. Aramızda bir elektrik oldu. İlişkimizin dördüncü ayında evlilik kararı aldık. Bu kararımıza arkadaşlarımız çok şaşırdı. Eşimin annesi ise mutluluktan uçtu. Süper bir düğün yaptık. Ama kimseye de duyurmadık. Her şey yolunda giderken eşimin ailesi bize çocuk baskısı yapmaya başladı. Biz başta " Özgür evlilik" konusunda anlaşmıştık. Çocuk baskısı devam edince evde huzursuzluklar başladı ve boşanma kararı aldı. " dedi.

  netten alıntı
   
Yükleniyor...