Vodafone live messenger

'Teknoloji Haberleri' forumunda Büsra tarafından 7 Haz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Vodafone live messenger


  Vodafone Messenger için aşağıdaki yazılanları uygulayın ya da müşteri hizmetleri ile görüşün.

  Vodafone Messenger, kullanıcıların cep telefonu üzerinden mesaj alıp gönderebilmesini sağlayan bir anında mesajlaşma programı. Vodafone Portekiz, Microsoft ile yaptığı anlaşmayla Vodafone Grup içinde bu servisi kullanıcılarına sunacak olan ilk operatör. Vodafone, Temmuz'da 700 binin üzerinde müşterisine bu servisi sunmayı planlıyor.

  Vodafone Messenger kullanıcıları bilgisayarlarında olduğu gibi arkadaşlarıyla sohbet edebilecek, durumlarını görüntüleyip, ikon alıp gönderilebilecek. Yeni mesaj uyarısı alma seçeneği de mevcut. Bu hizmet sayesinde hem cep telefonu hem de bilgisayardan karşılıklı sohbet edilebilecek.
  Tanıtım promosyonu olarak ekim ayının sonuna kadar ücretsiz olarak kullanılabilecek bu servisle Vodafone kullanıcıları MSN listesindeki arkadaşlarıyla hiç bir sınırlama
  olmadan konuşabilecek. Bu servisi kullanabilmek için 12345'e SMS göndererek uygulamayı indirmek ya da Vodafone Live web sitesini ziyaret ederek Vodafone Messenger'ı ücretsiz olarak cep telefonuna indirmek yeterli oluyor.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 30 May 2013
Yükleniyor...