Kadınca Vücuttaki Çatlaklar nasıl geçer?

'Kişisel Bakım' forumunda Burcu tarafından 12 Ağu 2015 tarihinde açılan konu


 1. Kadınların pek çoğunun hamilelik sırasında, bazılarının ise daha küçük yaşlarda kilo alıp vermeyle tanıştığı çatlaklar artık kader değil. Yani bu çatlaklardan kurtulmak için artık elinizde bir fırsat var. Uzman isimler tarafından önerilen bu karışım düzenli kullanılırsa oldukça iyi sonuçlar ortaya çıkıyor.

  Daha önceden duymayanlar için önce, vücuttaki çatlak oluşumu başlayan bölgeye soğuk su tutun ve dairesel hareketlerle masaj yapın uyarısında bulunalım. Böylece çatlakların oluşmaya başladığı yerdeki kan dolaşımını arttıracak hücreler canlanarak yenilecektir. Bunun doğal sonucu olarak da çatlaklar oluşmadan kaybolacaklardır.

  Vücutta oluşan çatlaklar için birde kür önerisinde bulunacağız.
  • İki dal çuha çiçeğini kurutup, toz haline getirin.
  • 1 adet soyulmuş salatalığın yarısı
  • 1 fincan pirinç unu
  Malzemelerimizi iyice karıştırın ve yüksek ateşte yaklaşık olarak 10 dk pişirin. Bulamaç haline gelen karışımın içine yarım fincan elma suyu ile 1 çorba kaşığı %100 saf zeytinyağı ekleyin.

  iyice karıştırdığınız bu kürü çatlaklardan şikayetçi olduğunuz bölgelere sürün ve yarım saat bekleyin. 1 hafta boyunca düzenli olarak uyguladıktan sonra farkı sizde göreceksiniz.
   

Yükleniyor...