Wc'nin Başka Anlamı

'Eğlence' forumunda RouGe tarafından 22 Haz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Bir Ingiliz ailesi yaz tatillerini geçirmek üzere Almanya'ya gitmişti. Bir gezinti sırasında çok güzel bir kır evinde kaldılar. Gelecek tatillerini böyle bir evde geçirmek istediler. Evin bir papaza ait olduğunu ögrendiler ve içini de gördükten sonra hemen gelecek tatil için anlaşma imzaladılar. Ingiltere'ye döndükten sonra birden evin hanımı, ziyaretler sırasında WC'ye rastlamadıklarını hatırladı. Merakını yenmek için papaza bir mektup yazdı:

  "Sayin Bayım, ben sizin kır evinizi kiralayan bayanım. WC'nin nerede bulunduğunu acaba bana yazabilir misiniz? Saygılarımla."

  Mektubu alan papaz, WC'nin ne anlama geldiğini anlayamamış, Almanya'daki Anglican Kilisesinin "White Chapel" sözcüğünün baş harfleri olduğunu sanmıştı. Ayrıntılı bir mektupla yanıt verdi:

  "Sayın Bayan;
  Başvurunuzun yüce bir duyguyla ilgili olmasından dolayı memnunluk duydum. İlgilendiğiniz yerin evden 12 km. uzaklığında bulunduğunu bildirmeyi şeref sayıyorum. Oraya sık sık giden birisi olarak bunun biraz zorluk yaratacağını bildirmek istiyorum. Sık sık gitme durumunda, isteyenler yemeğini de beraberinde götürebilirler. Oraya bisikletle, araba ile, ya da yürüyerek gidilebilir.

  Ancak oturacak bir yer bulabilmek ve başkalarını rahatsiz etmemek için biraz erken gitmekte yarar vardır. Söz konusu yerde soğuk hava düzeni bulunmakta ve çok hoş bir etki yapmaktadır. Çocuklar büyüklerinin yanında oturmakta ve hazır bulunan herkes birlikte şarkı söylemektedir. Girişte size bir kağıt parçası veriyoruz. Geç kalanlar yanındakinin kağıdını kullanabilirler.

  Aynı kağıdın birkaç kez kullanılmasına olanak vermek için çıkışta herkes kullandığı kağıdı iade eder. Faaliyetlerin ürünleri yoksullara dağıtılmak üzere toplanmaktadır. Öte yandan yapılanların dışarıdan da duyulabilmesi için içeride gelişmiş bir hoparlör sistemi bulunmaktadır.

  Müdavimlerin çeşitli pozisyonlarda dışarıdan da izlenebilmelerini sağlamak amacıyla özel cam bölmeler vardır. Verdiğim bilgilerin açık ve yeterli olduğu düşüncesi ve bu kadar önem verdiğiniz yerde sık sık buluşabilmek umuduyla en içten saygılarımı sunarım."
   
 2. Cevap: Wc'nin Başka Anlamı

  :f30:
   
 3. Cevap: Wc'nin Başka Anlamı

  :):f30:
  :f73:
   
 4. rwA

  rwA

  Cevap: Wc'nin Başka Anlamı

  :eek::D
   
 5. Cevap: Wc'nin Başka Anlamı

  ilgnç bir yaklasım ama guzel :)
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 Haz 2009
 6. Cevap: Wc'nin Başka Anlamı

  Harikaymış:)
   
 7. Cevap: Wc'nin Başka Anlamı

  Baya zahmetli bir yolculuk ama konforlu bir sonuç :f106:
   
 8. Cevap: Wc'nin Başka Anlamı

  :D:):super:
   
 9. Cevap: Wc'nin Başka Anlamı

  :) Kadın okuyunca ne dedi acaba :f30:
   
 10. Cevap: Wc'nin Başka Anlamı

  Gavurlar yapıyor be kardeşim :D
   
Yükleniyor...