WhatsApp Yıldız özelliği nedir nasıl yapılır

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  WhatsApp Yıldız özelliği nedir nasıl yapılır

  [​IMG]

  WhatsApp Yıldız nedir

  WhatsApp, son zamanlarda sıkça duyulan yıldız özelliğini duyurdu. Yeni güncellemeyle birlikte kullanıma sunulan bu özelliği sizlere tanıtalım.

  WhatsApp’ta sohbetlerinde beğendiğiniz mesajlara “beğendim” “çok güzel” gibi cevap yerine yıldız koyabileceksiniz. Grup sohbetlerinde bu özellik fazlasıyla işe yarayacak ayrıca kullanımı çok kolay.

  WhatsApp Yıldız yeni güncellemesi ile beraber ★ ☆ Yıldız özelliği geldi. Facebookta arkadaşlarımızın yaptığı paylaşımları beğen butonu ile beğeniyorduk.Whatsapp bu işe ★ yıldız ekleyerek kullanıcılarına sundu.

  WhatsApp mesaj işaretleme özelliği , konuştuğunuz bir kişiyle olan sohbet geçmişinizde dilediğiniz mesajları işaretleyerek ★ daha sonra görmenizi sağlıyor.
  Whatsapp Mesaj İşaretleme özelliğini nasıl kullanılır

  Önce sohbet ettiğiniz kişiyle yaptığınız görüşme penceresinde istediğiniz mesajın üzerine basılı tutarak hemen üst kısımda bulunan yıldız işaretine tıklayın

  Daha sonra kişiler kısmına gelip işaretlenmiş mesajlar bölümüne tıklayın, karşınıza bu zamana kadar işaretlediğiniz tüm mesajlar çıkacak. Yanlışlıkla yıldız işareti koyduysanız tekrar geri alabiliyorsunuz.

  Örnek resimde görebilirsiniz

  [​IMG]
  WhatsApp yıldız

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...