Will Smith Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Masal tarafından 31 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Will Smith Hayatı ve Fotoları


  Will Smith Hakkında Bilgi


  Afrika asıllı Amerikalı sinema oyuncusu, rap müzisyenidir.

  [​IMG]

  25 Eylül 1968 yılında Philadelphia da doğmuştur. Gerçek adı Willard Christopher "Will" Smith, Jr.'dır. Annesi ve babası Will henüz 13 yaşında iken ayrılmışlardır. Will çok zeki bir çocuk olduğundan birçok üniversiteden burs teklifleri almış, ancak lisedeyken üniversiteye gitmek istememiştir. İlk olarak rapçiliğe merak sarmış ama varlık gelirini eksik gösterince devlete 2.8 milyon dolar borçlu kalmıştır. 2005 senesinde yaptığı filmlerin her birinin gişe hasılatı kırmasıyla Guinness Rekorlar Kitabı na girmiş, 2007 senesindeyse Hollywood un şöhretler caddesine el izini bırakmıştır. ABD başkanı Barack Obama ise kendi hakkında bir filmin yapılması halinde kendisini Will in canlandırmasını istemiştir.

  Biri kız, ikisi erkek olmak üzere üç çocuğu vardır.Kendisi çocuklarına çok düşkündür ve bu özelliğini babasından aldığını söyler.

  Will in son 8 filmi gişelerden 100 milyon dolar ve üstü gelirgetirmiştir.Amerikanın çeşitli eyaletlerinde evlere sahiptir. Bir çok din hakkında bilgili olan Will değişik dinler hakkında okur ve öğrenmeye çalışır.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...