windows xp hata kodları

'Teknoloji' forumunda Dark tarafından 3 Kas 2009 tarihinde açılan konu


 1. windows xp hata kodları

  XP Hata Kodları
  600 An operation is pending.
  Bir İşlem Beklemede - Bir iç hata oluştu. Yapılan son değişikliklerin geçerli olmasını sağlamak için bilgisayarınızı ye
  niden başlatın.
  601 An invalid port handle was detected.
  Geçersizbir bağlantı noktası tutamacı algılandı - Bir iç hata oluştu. Yapılanson değişikliklerin geçerli olmasını sağlamak için bilgisayarınızıyeniden başlatın.

  602 The specified port is already open.

  Belirtilenbağlantı noktası zaten açık - Ağ bağlantısının kullanmayı denediği COMbağlantı noktası başka bir etkin ağ bağlantısı veya başka bir işlem(örneğin bir faks programı gibi bir telefon hattı izleme programıtarafından kullanılıyor. COM bağlantı noktasının kullanımını engelleyenuygulamadan çıkın.

  603 The caller's buffer is too small.

  Arayanınarabelleği çok küçük - Bir iç hata oluştu. Yapılan son değişiklikleringeçerli olmasını sağlamak için bilgisayarınızı yeniden başlatın.

  604 Incorrect information was specified.

  Yanlışbilgi belirtildi - Uzaktan erişim telefon defteri dosyası ve geçerli Ağve Çevirmeli Bağlantılar yapılandırması büyük bir olasılıkla tutarsız.İletişim donanımınızı değiştirdiyseniz (örneğin seri bağlantı noktasınıveya modemi) Ağ ve Çevirmeli Bağlantılar ayarlarını yenidenyapılandırdığınızdan emin olun.

  605 The port information cannot be set.

  605Bağlantı noktası bilgileri ayarlanamıyor - Uzaktan erişim telefondefteri dosyası ve geçerli Ağ ve Çevirmeli Bağlantılar yapılandırmasıbüyük bir olasılıkla tutarsız. İletişim donanımınızı değiştirdiyseniz(örneğin seri bağlantı noktasını veya modemi) Ağ ve ÇevirmeliBağlantılar ayarlarını yeniden yapılandırdığınızdan emin olun.

  606 The specified port is not connected.
  Belirtilenbağlantı noktası bağlı değil. - Bir iç hata oluştu. Yapılan sondeğişikliklerin geçerli olmasını sağlamak için bilgisayarınızı yenidenbaşlatın.

  607 An invalid event is detected.
  Geçersizbir olay algılandı. - Bir iç hata oluştu. Yapılan son değişiklikleringeçerli olmasını sağlamak için bilgisayarınızı yeniden başlatın.

  608 A device was specified that does not exist.
  Varolmayanbir aygıt belirtildi. - Uzaktan erişim telefon defteri dosyası vegeçerli Ağ ve Çevirmeli Bağlantılar yapılandırması büyük bir olasılıklatutarsız. İletişim donanımınızı değiştirdiyseniz (örneğin seri bağlantınoktasını veya modemi) Ağ ve Çevirmeli Bağlantılar ayarlarını yenidenyapılandırdığınızdan emin olun.

  609 The device type was specified that does not exist.
  Varolmayanbir aygıt türü belirtildi. - Uzaktan erişim telefon defteri dosyası vegeçerli Ağ ve Çevirmeli Bağlantılar yapılandırması büyük bir olasılıklatutarsız. İletişim donanımınızı değiştirdiyseniz (örneğin seri bağlantınoktasını veya modemi) Ağ ve Çevirmeli Bağlantılar ayarlarını yenidenyapılandırdığınızdan emin olun.

  610 An invalid buffer was specified.
  Geçersizbir arabellek belirtildi. - Bir iç hata oluştu. Yapılan sondeğişikliklerin geçerli olmasını sağlamak için bilgisayarınızı yenidenbaşlatın.

  611 A route was specified that is not available.
  Kullanılabilirolmayan bir yön belirtildi. - Ağ yapılandırmanız büyük olasılıklahatalı. Yapılan son değişikliklerin geçerli olmasını sağlamak içinbilgisayarınızı yeniden başlatın.
   

Yükleniyor...