wolfteam kurt avı modu

'Oyun Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 1 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. wolfteam kurt avı modu hakkında  [​IMG]

  Mod: Kurt Avı
  Harita: Kafes
  Takımlar: Kırmızı Takım/Kurt – Mavi Takım/İnsan
  Oyuncu Sayısı: 4, 6, 8, 10, 12, 16
  Zaman: 2.5 Dakika / 3 Dakika

  Kurtlar: Lusian (KRAL KURT), Kurt
  Açıklama: Oynayabilmek için minimumda 4 kişi olması gerekmektedir. 8 Kişi oyuna başlandığında 2 Kral Kurt olur ve insanları öldürerek Kurt’a çevirmeye çalışır.

  Lusian (KRAL KURT):

  Başlangıç Yaşam Puanı: 600 (Her Kurt’a çevirdiği insandan 200 YP alır.)
  Ekstra Yaşam Puanı: 400
  Hız: Normalden daha hızlı koşar, her uluduğunda 2 katı daha hızlı koşar.
  Güç: Çok Güçlü, zırhı olmayan insanları tek vuruşta avlar.
  Özel Hareket: Yere doğru farenin sağ tuşuyla özel hareketini yapar ve en güçlü pençesini rakibine sallar. Uluduğunda ekstra güç kazanır ve zırhı normalden daha fazla artar, Yaşam Puanı artar ve ekran aydınlanır (Gece Görüş Özelliği Kazanır.)

  Kurt:

  Başlangıç Yaşam Puanı: 300
  Ekstra Yaşam Puanı: 300
  Hız: Normal hızla koşar, uluduğunda daha hızlı koşmaya başlar.
  Güç: Normal Kurt gücünde
  Özel Hareket: Yere doğru farenin sağ tuşuyla özel hareketini yapar ve en güçlü pençesini rakibine sallar. Uluduğunda ekstra güç kazanır ve zırhı normalden daha fazla artar, Yaşam Puanı artar ve ekran aydınlanır (Gece Görüş Özelliği Kazanır.)

  Mavi Takım: Kazanmak için tüm Kurtları öldürmeli; raundun sonunda en az 1 insan yaşamalı
  Kırmızı Takım: Kazanmak için tüm insanları öldürmeli.

  Ekstra Bilgiler

  - Bir önceki rauntta en sonuncu oyuncuyu öldürmeyi başaran kişi 200 ekstra YP ile raunda başlar.
  - İnsanlar öldüğünde, ayağa Kurt olarak kalkar.
  - Kurtlar sadece 2 kere öldüklerine tekrar oyuna başlayabilir. 3. kere ölen Kurt raunt bitene kadar oyuna tekrar dahil olamaz. Lusian olarak başlayan oyuncuda bu kural 3 ile sınırlıdır.
  - 5. Silah Slotu tüm insanlar için WT MG-1 olarak ayrılmıştır (Ağır makineli)
  - İnsanların kullandığı silahların tamamı çift katı kurşunla raunda başlar.
  - Yeni Eşyalar; İnsan Olma Şansı. (İnsan olarak raunda başlama şansını arttırır.) Kurt Olma Şansı (Lusian olarak raunda başlama ihtimalini arttırır.

  Kurt Avı Modu'nuın Hikayesi

  Lusian

  İlk O vardı...

  "Epoxyn" adlı yeni ilacını, DNA'ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan "Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu'na sattı.

  Karanlık Paien Laboratuvarı'nda hızlı adımlarla yürüyen, gizli deneyi yürüten Doktor Richards'tan başkası değildi. Onlarca denek üzerinde yapılan Epoxyn aşısındaki düzensizlik tüm çabalara rağmen düzelmiyordu. Richards'ın asistanı Lusian, uzun süredir deneklerle ilgilenen tek insandı. Fakat Epoxyn'in yan etkileri hızla kendini gösteriyor ve her denek en fazla 3 hafta içerisinde hayatını kaybediyordu.

  Ne çok acı görmüştü Lusian, ve ne çok nefreti barındırıyordu içinde kimsenin bilmediği. Richards ile arasında çok fark vardı ama Lusian için tek amaç Epoxyn denen illetin daha fazla insanı katletmesini önlemekti. Richards'ın deneyleri Paien Labortauvarları tarafından müthiş bir finansman ile destekleniyordu fakat yönetim bir an önce sonuca ulaşmak istiyordu. Sonunda artan baskı Richards'a farklı bir aşı geliştirmesine yol açtı.

  Fakat ortada bir sorun vardı. Her deney kayıt altına alınıyordu ve Richards'ın bu deneyi kimseye haber vermeden yapması gerekiyordu. Richards sonunda Lusianla konuştu ve onu, tüm deneklerin kurtuluşunu bulduğuna dair ikna etti. Ortada yapılması gereken bir aşı, tüm denekleri kurtaracağına inanan Lusian ve Epoxyn'in arkasındaki gizemli doktorlardan Richards vardı. Lusian'a yeni Epoxyn enjekte edildi. Aşı yapıldıktan 4 gün sonra, Lusian laboratuvar odasında kendine geldi. Cam bir kabinin içerisindeydi ve dışarda Doktor Richards başta olmak üzere bir çok çalışan onu inceliyordu. Lusian tekrar bayıldı. Bu durum 5 hafta kadar sürdü, Lusian uyandı ve dayanamayarak tekrar ve tekrar uyudu. Doktor Richards ilk kez bir deneği 3 haftadan fazla yaşatmıştı. Epoxyn'in yeni versiyonu olumlu sonuç veriyordu. Fakat 5 haftanın sonunda, Lusian bir daha hiç insan olarak uyanmamak üzere uyudu.
  Kimse bu ani değişime anlam veremedi. Doktor Richards, Lusian'ın psikolojik olarak daha önce yapılan deneylerden etkilendiğini düşündü ve bu değişimi ona bağladı. Lusian bir daha hiçbir zaman insan olamayacaktı. Fakat onun yerine, insanlardan intikam almak için yaşayan bir varlığa dönüştü, seri, güçlü ve gece görüşüne sahip bir Kurt Adam'a! Doktor Richards bu yaşananlardan dolayı Lusian'ı Paien Tesisleri'ndeki bir kafese kapatmayı ve bu yaşananları unutmayı tercih etti.

  Fakat Lusian, Paien'deki kafesine rahat durmayacak, yaşadıklarından dolayı başta Doktor Richards ve ekibi olmak üzere tüm insanlardan intikam almak için geri dönecekti.
  Unutmayın ki Kafes'te yaşananlar Kafes'te kalır, bu Lusian'ın İntikam Hikayesi'dir...
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Oca 2014
Yükleniyor...
Benzer Konular - wolfteam kurt avı
 1. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,595
 2. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,980
 3. Ezlem
  Yanıt:
  2
  Gösterim:
  45,418
 4. Wish
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  6,086
 5. Ezlem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,472