Yağ yakan detoks suyu tarifi

'Sağlık Rehberi' forumunda Eylem tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Yağ yakan detoks suyu tarifi

  [​IMG]


  Hanımların kışın yaşadığı kilo alma sorununa detoks suyu tarifleri ile dur demeyi planlıyoruz. Kışın metabolizmam yavaşlıyor ne yersem yarıyor diyorsanız aşağıda vereceğimiz karışımlar sayesinde bu korkunuzdan kurtulabilirsiniz.

  Yağ yakıcı detoks suyunda kullanılan başlıca malzeme ananastır. Soyulup doğranmış 2 dil ananası kavanozun içerisine koyun. Üzerine yine bir iki dal kekik ve biberiye ilave edin. Yapmanız gereken işlem bu kadar basit. Hazırladığınız karışımın üzerine soğuk su ekleyin. Kavanozun ağzını sıkıca kapatın buzdolabında 1 gece bekleterek tüketin.

  Tarifini vereceğimiz diğer bir harika su iştah kapatan sudur. İştah kapatan su için gerekli olan malzemeler Çilek, limon, üzüm taneleri ve zencefildir.
  İştah kapatan suyu hazırladıktan sonra gün içerisinde içebilirsiniz. Bu su içindeki meyvelerin özelliklerinden dolayı iştahınızı kapatacak, kan şekerinizin düzgün gitmesini sağlayacak ve metabolizmanızı hızlandıracaktır. Bir kavanozun içine birkaç tane dilimlenmiş çilek, kabukları ile doğranmış limon, kereviz ve üzüm taneleri atın. Kavanozu suyla doldurduktan sonra bir kaç yaprak nane yaprağı atarak kapağını kapatın.
  Görüldüğü gibi evinizde bulabileceğiniz malzemeler ile hazırladığınız detoks suları ile zayıflamanıza yardımcı olabilirsiniz. Son olarak size yağ yakıcı bir başka detoks suyu tarifi vererek bugünkü hizmet kotamızı dolduralım. .
  Bir kavanozun içerisine yine iki yemek kaşığı elma sirkesi, iki yemek kaşığı limon suyu ve yarım elma koyun üzerini suyla doldurun. Bu karışımı 2 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra gün içerisinde tüketebilirsiniz.
  Bu detokslar metabolizmanızı hızlandıracağı için kilo verme süreciniz kısalacaktır.
   
Yükleniyor...