Yağmur Geri Geliyor..

'Haberler' forumunda Romantiq tarafından 30 Haz 2010 tarihinde açılan konu


 1. İşte Yaz Yağmuru Zaten Yıldırımdan 3 Kişiyi Kaybettik ::(((

  Yurdun büyük bir bölümünde yerel olmak üzere kısa süreli sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışların görülmesi bekleniyor. Yağışların öğle saatlerinde Bolu, Karabük, Kastamonu, Erzurum ve Ağrı çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  Hava sıcaklığı iç bölgelerde 1 ila 3 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

  Rüzgar genellikle güney ve güneybatı, Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu, zamanla yurdun batı kesimlerinde kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak esecek.

  Uyarılar!

  ** Yağışların Bolu, Karabük, Kastamonu, Erzurum ve Ağrı çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (sel, su baskını, taşkın v.b.) ilgililerin ve vatandaşların tedbirli ve dikkatli olmaları gerekmektedir.

  ** Kül bulutunun 20.000 ila 35.000 feet arasında Marmara'nın güneybatısını hafif olarak etkilemesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar, vb.) karşı ilgililerin ve vatandaşların tedbirli ve dikkatli olmaları gerekmektedir.

  ** Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz'de toz taşınımı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (hava kalitesinde düşme, görüş mesafesinde azalma, çamur şeklinde yağış, vb.) karşı ilgililerin ve vatandaşların tedbirli ve dikkatli olması gerekmektedir
   
 2. Cevap: Yağmur Geri Geliyor..

  ALLAH rahmet eylesin Ailerine ALLAH sabir versin:((
   
Yükleniyor...