Yaprak Dökümü Nasıl Bitecek?

'Medya Bölümü' forumunda Aysell tarafından 7 Mar 2009 tarihinde açılan konu

 1. Seyircinin merakla takip ettiği dizi Yaprak Dökümü son senesinde. Peki dizi nasıl bitecek? İşte Bedia Ener'den tüyolar;Yaprak Dökümü'nde Nehir karakterini oynayan Bedia Ener Oylum Talu'nun HaberTurk'teki programına konuk oldu.
  "Çok güzel bir işin içindeyiz çok mutluyuz. Birbimizi çok seviyoruz. Bu klasik bir söylem haline geldi. Tabi ki bütün ekipler çalışırken birbirlerini çok seviyorlar. Ama bu ekiple çok mutluyuz "diye konuşan Bedia Ener Halil Ergün ve Güven Hokna gibi üstadlarla çalışmanın da büyük bir şans olduğunu söyledi.

  "ONLARA BAKIP ÖRNEK ALMAMAK MÜMKÜN DEĞİL"
  Ergün ve Hokna'yı ekibin lideri gibi gördüğünü ifade eden Ener ;Onlar o kadar güzel o kadar prensipli işlerini yapıyorlar ki zaten onlardan daha küçük olarak ya da bizden de küçüklerin onlara bakıp örnek almaması mümkün değil. Zaten bu işler böyle gelişiyor. Usta-çırak ilişkisi bizim mesleğimizde çok önemlidir. Çok şükür bana çok ustalarla çalıştım diye konuştu.

  DİZİ NASIL BİTECEK?
  Reşat Nuri Güntekin'in romanından uyarlanan Yaprak Dökümü'nün de romandaki gibi sonlanacağını ifade eden Bedia Ener dizinin uzaması nedeniyle 'Reşat Nuri öbür taraftan mı yazıyor?' şeklindeki eleştirilere de şu sözlerle yanıt verdi:
  "Roman küçücük bir şey tabi ki ama biz satır aralarını oynuyoruz. 'Şevket hapse düşer' mesela. Düştü. Ne yapar hapiste? 3 ay yaşar hapiste ne yapar? Oradaki ilişkileri arkadaşlıkları vardır. Bütün bunları satır aralarını oynuyoruz biz. Bu sene sonlanıyor. 'Son baharımız' dedik. Sanırım romandaki gibi bitecek."
   
Yükleniyor...