Yaşa Göre Göz Kremi

'Kişisel Bakım' forumunda Merve tarafından 7 May 2012 tarihinde açılan konu

 1. Yaşa Göre Göz Kremi Kullanma

  Göz Kremini Yaşa Göre Kullanma

  Karma ve Normal Ciltlere Göre;

  18-29 Yaş Arası:
  Genç ciltlerde yenileyici bakıma ihtiyaç yoktur. Ancak güzel bir cilde sahip olmak içinKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım sağlıklıKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım doğal ve dengeli bir yaşam sürmek gerektiğini unutmayın. Spor yapmalıKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım dengeli beslenmeliKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım düzenli uyumalı ve sigaraKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım alkol tüketiminden uzak durmalısınız. Soğuk havaKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım rüzgarKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım kireçli su ve korunmasız güneşlenmeninKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım cildinizin düşmanı olduğunu unutmayın!

  30-45 Yaş Arası:
  Yaşlanmayı önleyici bir ürün kullanın. Bu ürünler AKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım CKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım E vitaminleri ve hafif dozda meyve asitleri içerenKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım cildi besleyici ve yenileyici ürünler olmalıdır. Bu ürünleri kullanmak cildi güçlendirir ve korur. Ürünü gece yatmadan önce sürün çünkü ciltKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım geceleri kendini yeniler. Yılda 2 kezKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım yaz ve kış aylarındaKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım canlandırıcı serum kürü uygulayın. Bu sayede cildiniz daha diri ve canlı görünür.

  46 Yaş ve Üzeri:
  Önce bir yaşlanma geciktirici ürünKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım daha sonra kırışık giderici ürün uygulayın.Yaşlanma önleyici ürünler AKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım CKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım E vitaminleri ve hafif dozda meyve asitleri içerenKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım cildi besleyici ve yenileyici ürünler olmalıdır. Bu ürünleri kullanmak cildi güçlendirir ve korur. Ürünü gece yatmadan önce sürün çünkü ciltKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım geceleri kendini yeniler. Yılda 2 kezKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım yaz ve kış aylarındaKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım canlandırıcı serum kürü uygulayın. Bu sayede cildiniz daha diri ve canlı görünür. Anti-rides yani kırışık giderici ürünler A vitamini türevi olan retinol içerirler. Bu yaşlarda vücuttaki biyolojik değişimler sonucu ciltte sarkmalar başlar. Anti-rides ürünler hem bu sarkmayı toparlayıp cilt tabakasını derinlemesine yenilerKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım hem de kırışıklıkları azaltırlar.Yılda 2 kezKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım yaz ve kış aylarındaKarma ve Normal Ciltlerde Yaşa Göre Bakım canlandırıcı serum kürü uygulayın. Bu sayede cildiniz daha diri ve canlı görünür.

  alıntı
   
Yükleniyor...