Yaz aylarına özel Dağınık Saç Örgüsü

'Kadınca' forumunda Habibe tarafından 19 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Yaz aylarına özel Dağınık Saç Örgüsü

  [​IMG]
  Uzun saçtan vazgeçemeyen hanımlar, yaz geliyor ve yine çok zorlu bir dönem sizi bekliyor. Saçlarınıza kıyamıyor ama yazında sıcaktan bunalıyorsanız sizin için küçük bir öneri… Örgü saç modelleri

  Yaz sıcağından bunaldınız ama akşamda katılmanız gereken bir davet var saçlarınız bir türlü şekil almıyor ne yapacaksınız? Hiç endişelenmeyin yaz aylarının ve sıcak havanın kurtarıcısı dağınık örgü imdadınıza yetişecek.

  Eğer isterseniz saçlarınızı maşa yardımıyla hafif dalgalandırın. Saçlarınız zaten dalgalıysa bu zahmetten kurtulmuşsunuz demektir.

  Hafifçe dalgalandırılan saçı isteğe göre sağ yada sol tarafınıza al. Sağ taraf nedense bana daha kolaymış gibi geliyor. Ben sağ tarafa almanızı öneririm.

  [​IMG]

  Saçlarınızı sakın sıkı sıkı örmeyin. Tamamen doğal, tamamen bol bir şekilde ördüğünüz saçınızı küçük ve ince bir lastik tokayla tutturun.

  [​IMG]

  Boğum olarak nitelendirilen her bir saç demetini yavaşça asılır gibi yapın ve esnetin. Daha dolgun bir görüntü alacaktır.

  [​IMG]

  Şimdi sol tarafta sizi rahatsız eden örgüden çıkmış saçlar varsa şayet onları ince bir tel toka yardımıyla görünmeyecek şekilde sabitleyin.

  [​IMG]

  isteğe göre kahkül bırakabilir bu kahkülleri fönle şekillendirebilirsiniz
   
Yükleniyor...