Yeni Avatar Ortaya Çıktı

'Popüler Diziler' forumunda Pardus tarafından 22 Tem 2010 tarihinde açılan konu


 1. Yeni Avatar Ortaya Çıktı

  Ödüllü çizgi film Avatar'ın yeni bir seriyle devam edeceğiyle ilgili dedikodular yapımcı tarafından doğrulandı. İşte yeni Avatar dizisiyle ilgili detaylar...

  Geçtiğimiz günlerde Nickeolodeon'un ödüllü çizgi filmi Avatar: Son Havabükücü'nün yeni bir diziyle devam edeceğini duyurmuştuk. Yapımcı firma San Diego çizgi roman fuarında en sonunda yeni seriyle ilgili bir basın açıklamasında bulundu.

  2011 yılında başlayacak olan yeni serinin senaryosu da bu açıklama sırasında ortaya çıktı. Avatar: Legend of Korra adlı seri, bir önceki dizinin 70 yıl sonrasında geçecek.

  Aang'in ölümünden sonra Avatar olarak dünyaya gelen Korra görevini tamamlamacak için yapacağı yolculukların anlatılacağı dizi de süpriz konuklar da bulunacak. (Ölümsüzlük Teknolojiyle Mümkün mü?)

  Dizide sürpriz isimler yer alacak

  Su bükücü olan Korra'ın üç element konusunda usta olduğunu söyleyen yapımcılar yeni Avatar'ın görevini tamamlamak için hava ulusundan birini arayacağını belirttiler.

  Yeni Avatar'ın ruhsal rehberi ise yaşlanmak Aang'in kendisi olacak. Korra'ya ise hava bükmeyi öğretecek kişiyse Aang'in oğlu olacak.

  Orjinal diziden oldukça farklı bir atmosfere sahip olan dizi de Korra, modernleşmiş yeni şehirleri ve imparatorlukları ziyaret edecek. Suçlulara karşı savaşacak olan Korra'nın ise gelecek bölümler de ortaya çıkacak.

  Yapımcılar yeni Avatar'ın Aang'den farklı olarak bik başlılığı ve öfkesiyle dikkat çekeceğini de söyledi.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ağu 2014
Yükleniyor...