yeni facebook aç kaydol

'Sosyal Medya' forumunda Dark tarafından 5 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Facebook aç,fecabook aç,face aç,

  Facebook, Dünya'nın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi. Facebook her geçen gün kullanıcıları arttmakta. Facebook'da hesap işlemi nasıl yapılır sorusuna cevap ise haberimizde. Peki Facebook'ta yeni bir hesap nasıl açılır. İşlemleri tek tek sizler için açıklayacağız.

  1.adım: Daha önce facebook hesabı açarken kullanılmamış bir mail hesabına sahip olmalısınız. Bunuda gmail hesabı açarak yapabilirsiniz. Meail adresiniz yoksa telefon numarası ile giriş yapabilirsiniz.

  2. www.facebook.com sitesine girebilirsiniz.


  facebook.

  3. adım: Facebook sitesine girdiğiniz yukarıdaki görmüş olduğunu sayfa önünüze açılacaktı. Oradaki ad soyad, mail adres,şifre tarih bilgilerini doldurarak hesap aç butonuna tıklayarak işlemi başlatabilirsiniz.
  4.adım: Meail adresiniz yada telefonunuza gelen doğrulama kodu ile işlemlerinize devam edebilirsiniz.  Diğer adımlarıda facebook sizleri yönlendirecektir ve kısaca işlemleri yapabilirsiniz.
   
 2. Cevap: facebook aç

  facebook u kim yaptıysa ellerine saglık çok güzel yapmış allah razı olsun msn açıyorum ama face açamıyorum.yardım ederseniz çok sevinirim yardımınızı bekliyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür

  eyer face açabilirsem bana bu faceyi kim açtıysa fotosunu göndere bilirmisiniz teşekkür ederim
   
Yükleniyor...